Uśmiech jak po marihuanie? Tylko z pastą od Colgate

Colgate-Palmolive międzynarodowy koncern sprzedający m.in. produkty do higieny jamy ustnej stawia na marihuanę, a dokładnie na CBD. Firma wypuszcza na rynek na rynek linię past do zębów, płynów do płukania ust i pomadek zawierających kannabidiol.
Wszystko za sprawą przejęcia marki Hello Products, która w swojej ofercie ma kosmetyki z CDB. Taki ruch ze strony Colgate to dobre posunięcie. Niedawno w Cureus Journal of Medical Science opublikowano badania, które udowadniają, że związki zawarte w konopiach mają lepszą skuteczność w zapobieganiu ubytkom zębów niż syntetyczne substancje, które znajdują się w dostępnych na rynku produktach.

Firma, którą przejął Colgate, została założona przez Craiga Dubitsky’ego w 2012 roku. Od tamtego czasu zdobyła ogromną popularność przede wszystkim wśród młodych ludzi, którzy cenią sobie naturalność produktów.

Marka Hello Products wprowadziła na rynek siedem nowych produktów do higieny jamy ustnej. Wszystkie z nich zawierają olej konopny oraz ekstrakt CBD z konopi uprawianych przez amerykańskie gospodarstwa.

Niestety jak na razie produkty z nowej linii można dostać tylko w Stanach Zjednoczonych. Natomiast jeśli ktoś bardzo chce je wypróbować, może dokonać zakupu w zagranicznych sklepach internetowych. Zaznaczamy jednak, że pasty nie mają działania psychoaktywnego, więc lepiej nie zrywać kontaktu ze swoim dilerem.

ZOBACZ TEŻ: 
Za zawartość lodówki trafi do paki


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. pixabay Piątek 28.02.2020