Uroczysta premiera serialu "Kropla Prawdy"

Na czerwonym dywanie gwiazdy: Wojciech Zieliński, Jacek „Tede” Graniecki, Olga Frycz i inni! 18 października w kinie Iluzjon odbyła się uroczysta premiera serialu „Kropla Prawdy”. W blasku fleszy znalazły się gwiazdy produkcji – m.in. Wojciech Zieliński, Jacek „Tede” Graniecki, Olga Frycz i Marek Bukowski. Na wydarzeniu nie zabrakło również twórców i producentów serialu. Premierowy pokaz „Kropli Prawdy” poprowadził Krzysztof Jankowski „Jankes”.
Premiera_Kropli_Prawdy (7).jpg

18 października po raz pierwszy zaprezentowano 4 z 5 odcinków „Kropli Prawdy” – serialu, jakiego jeszcze nie było! To pierwsza produkcja w której główne role odgrywają nie tylko czołowe postaci polskiego kina oraz sceny muzycznej, ale także marka whisky. Na uroczystej premierze pojawiły się gwiazdy serialu, m.in. Wojciech Zieliński, Jacek „Tede” Graniecki, Olga Frycz, Marek Bukowski i Marek Pituch. Na pokazie nie zabrakło także twórców i producentów „Kropli Prawdy”, dziennikarzy, a także przedstawicieli Ballantine’s – marki whisky na zlecenie której zrealizowano serial.

Premiera_Kropli_Prawdy (4).jpg
- Praca na planie „Kropli Prawdy” była dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Wcieliłem się
w tajemniczą postać mężczyzny, z nadzwyczaj wyczulonym węchem i smakiem. Za swój dar człowiek ten zapłacił jednak wysoką cenę… Nigdy wcześniej nie grałem osoby, która ciągle skrywa swoją twarz za ciemnymi okularami. Każdy aktor gra także swoim spojrzeniem – w tym przypadku nie było to możliwe, dzięki czemu musiałem rozwijać inne techniki ekspresji
– powiedział Wojciech Zieliński.

Premiera_Kropli_Prawdy (2).jpg
„Kropla Prawdy” składa się z pięciu odcinków. Premiera każdego z nich będzie miała miejsce co czwartek, od 19 października. Produkcję będzie można obejrzeć wyłącznie w kanałach społecznościowych marki Ballantine’s oraz na stronie internetowej www.kroplaprawdy.pl.

Olga_Frycz_Kropla_Prawdy.jpgDodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Ballantine’s Czwartek 19.10.2017