Uratuj komuś życie

Jeśli jeszcze nie byłeś świadkiem zdarzenia z poszkodowanymi, to możesz tylko się cieszyć, że żyjesz w bezpiecznym otoczeniu, a los był dla ciebie łaskawy. Co jeśli będziesz mimowolnym uczestnikiem takiego zajścia?
pierwsza pomoc jak


Brytyjska Rada Resuscytacji przygotowała świetny poradnik interaktywny, nazywany nawet grą, który przeprowadzi cię krok po kroku przez sytuację, w której minuty i sekundy dzielą poszkodowanego od śmierci.

Rada przygotowała trzy najbardziej popularne przypadki, w których możesz się znaleźć każdego dnia: utrata przytomności z brakiem oddechu, zadławienie oraz utrata przytomności, ale z wykrywalnym początkowo oddechem u poszkodowanego.

Przejdź przez wszystkie etapy, a będziesz w stanie pomóc swoim bliskim lub osobom całkiem przypadkowym, gdy będą balansowali na krawędzi życia i śmierci oczekując na przyjazd ratowników medycznych.

Pamiętaj, że w razie realnego zagrożenia liczy się każda pomoc, więc im lepiej sprawdzisz się w tych wirtualnych zajściach, tym większe szanse na ocalenie komuś życia kiedy sytuacja stanie się realna. Podeślij link swoim bliskim, a może oni będą w stanie pomóc i tobie, jeśli znajdziesz się w tak niefortunnej sytuacji.

Link do aplikacji Rady Resuscytacji Wielkiej Brytanii:
https://life-saver.org.uk

pierwsza pomoc jak

Dodał(a): gianni Wtorek 25.06.2013