Ujarane babcie

Trzy starsze panie siadły przy jednym stole, by pierwszy raz w życiu wypalić razem marihuanę. Jak zapewniają twórcy tego wideo: „Żadna z babć nie ucierpiała podczas kręcenia filmu”. Wręcz przeciwnie – widać jak dobrze się bawią
ujarane-babcie.jpg

Trzy leciwe panie: Paula, Dorothea i Deirdre nie paliły nigdy wcześniej marihuany. Dwie argumentują to tym, że były zbyt zajęte utrzymywaniem gospodarstwa domowego. Jednak teraz znalazły czas, a twórcy tego filmiku postanowili umożliwić im to, w myśl zasady, że „w życiu trzeba spróbować wszystkiego”. Wideo powstało w Waszyngtonie, gdzie palenie rekreacyjne jest legalne.

Gdy na stole przed nimi stanęło nabite bongo, nie wiedziały jak go użyć, ale po krótkich objaśnieniach, instruowały się nawzajem. Przed pierwszą chmurą, jedna z pań powiedziała, że ma mrowienie w brzuchu. Jeszcze nie wie, że za chwilę mrowienie zamieni się w ssanie. Dla ich komfortu, twórcy filmu przygotowali seniorkom przekąski.Po kilku chmurach z bongo, dostają vaporizer – urządzenie do odparowania substancji aktywnych z marihuany, bez jej spalania. Jedna z nich bierze urządzenie za dildo. Pierwszy wdech i pierwszy wniosek: „to może być niebezpiecznie zabawne”.

Ujarane babcie oceniły, że palenie z bongo było łatwiejsze niż im się wydawało. Jedna z pań mogłaby dniami prasować i odczuwała rozluźnienie mięśni. Inna zgubiła wątek, ale pozostałe też się do tego przyznały. Seniorka po prawej uznaje, że wciągnęły sporo, ale nie czuje się tak upalona, na ile wyglądają jej nowe koleżanki.

Masz bardziej wyluzowaną babcię?

Dodał(a): gianni Czwartek 20.11.2014