Uderzył stewardessę. Na pokładzie rozpętała się bójka

Praca personelu pokładowego to ciężki i niebezpieczny kawałek chleba, o czym wiedzą wszyscy, którzy choć raz byli świadkami awantury na pokładzie samolotu. Przypadek mający miejsce na pokładzie Brussels Airlines dowodzi, że pasażerowie nie mają żadnych hamulców.
ba.JPG

"Podróżować, podróżować jest bosko… " - tak śpiewała przed laty Kora w niezapomnianej piosence „Buenos Aires”. Innego zdania jest pasażer Brussels Airlines, który wdał się w awanturę z załogą i opluł stewardessę. A to wszystko w obronie teściowej! Całość zdarzenia nagrali pasażerowie i wrzucili do internetu.

Jak wynika z relacji świadków, mężczyzna poskarżył się załodze, że pasażerowie siedzący obok jego „mamy” rozpychają się łokciami (kobieta zajmowała środkowe miejsce). W związku z tym, że zdaniem mężczyzny załoga samolotu nie zareagowała w odpowiedni sposób, rozpętała się awantura. Z minuty na minutę atmosfera gęstniała, aż do akcji wkroczyła szefowa pokładu, czyli druga najważniejsza osoba po kapitanie samolotu. Kobieta poprosiła agresywnego mężczyznę o zajęcie miejsca, ten jednak nie dawał za wygraną, a dyskusja stawała się coraz bardziej zaciekła.Szefowa pokładu poinformowała, że wezwie policję, która wyprowadzi pasażera z samolotu. W tym momencie mężczyzna wpadł w szał i napluł kobiecie w twarz, a ta nie pozostała dłużna i wymierzyła mu siarczystego plaskacza. Nie wiadomo, czy był to odwet za zniewagę, czy za możliwość „sprzedania” koronawirusa, trudno jednak się dziwić takiej reakcji. 

Każdy normalny facet, który oberwie od kobiety, nie szykuje się do ataku. To jednak nie ten przypadek. Mężczyzna oddał stewardessie i na pokładzie rozpętała bójka. Pasażerowie obezwładnili agresora, który samolot opuścił w towarzystwie mundurowych. Na wszelki wpadek CKM.PL przypomina: załoga ma zawsze prawo wezwać służby, a z nimi trochę trudniej sobie poradzić niż ze starszą i o głowę niższą kobietą.


ZOBACZ GALERIĘ: DZIEWICA MOBILNA I INNE MARKI. ZNANE PRODUKTY PO POLSKUDodał(a): Adam Barabasz / fot. Facebook Środa 18.03.2020