Uciekli z policyjnego vana

Myśleliście, że przestępcy zamknięci na tyle policyjnego wozu nie mają już szans się wymknąć i z pewnością trafią przed wymiar sprawiedliwości? Nic z tych rzeczy. Zobaczcie jak dwóch złodziei wymyka się ukradkiem z policyjnego vana.
intetown.JPG

Zwykle dość ufnie podchodzimy do funkcjonariuszy policji i jeśli już łapią winnych, to właściwie możemy być pewni, że staną oni przed wymiarem sprawiedliwości. Zwłaszcza, jeśli policjanci wsadzają kogoś na tył vana, do mobilnej celi.

Jak więc, na litość boską, stało się to, co się stało w tym filmiku?! Jakim cudem tych dwóch złodziejaszków zdołało wymknąć się z policyjnej fury? Gdzie w tym czasie byli policjanci i jak to możliwe, że ucieczka z vana służb mundurowych jest równie łatwe jak włamanie się do kiosku?

Cała sytuacja miała miejsce w mieście Pinetown niedaleko Durbanu w Republice Południowej Afryki. Widać na nim jakiś gość majstruje przy drzwiach vana, a chwilę później dwóch przestępców wymyka się z wozu i, ku uciesze publiki, daje nogę.Filmik dokumentujący to zdarzenie momentalnie stał się viralem, a internauci z całego świata śmieją się z nieporadności południowoafrykańskiej policji, która obecnie desperacko szuka swoich dwóch zaginionych złodziejaszków.

A jeśli szuka ich tak samo skutecznie, jak pilnuje, to prawdopodobnie panowie zdążą zestarzeć się na wolności.
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 13.06.2016