Ubierz się jak gwiazda disco polo

Marcin Miller z zespołu Boys od dawna umila nam życie ambitnymi piosenkami z głębokim przekazem. Dziś został kreatorem mody i sprawi, że wreszcie będziemy wyglądać elegancko

Screen Shot 2016-04-12 at 15.55.13.png


Jeśli do tej pory nie wierzyłeś, że Marcin „Elvis Disco Polo” Miller, czyli najwybitniejszy syn mazurskiej wsi Prostki, jest prawdziwym człowiekiem renesansu, dziś musisz się do tego przekonać. 


Urodzony w 1970 r. artysta poczuł zapewne, iż nie wystarcza mu samorealizacja poprzez muzykę (czy to stojąc na czele legendarnego składu Boys, czy działając solo) i występy aktorskie (filmy „Kochaj i rób co chcesz” oraz „Trzymajmy się planu” – choć nie oglądaliśmy ich, to i tak zachwycamy się rolami Marcina). Pojawianie się programach takich, jak Top Chef, Big Brother VIP,  Jak oni śpiewają czy Disco Star, albo kręcenie nóżką w Tańcu z gwiazdami? Dla niego to wciąż za mało!

Jakiś czas temu pojawiła się pogłoska, która sprawiła, że z podekscytowania nie mogliśmy spać po nocach: Marcin Miller zostanie kreatorem mody.

Wreszcie stało się! Dożyliśmy dnia, w którym możemy podziwiać pierwsze modele prestiżowej marki ubraniowej Miller Tulipan – od dziś na YouTube można sycić się filmem reklamowym, który pokazuje, w co będą ubierać się kobiety i mężczyźni, którzy chcą naprawdę błyszczeć i oszałamiać świat swym dobrym gustem.

Tak więc bez żalu spal swoją marynarkę Brioni, spodnie od Comme des Garçons oddaj bezdomnemu, a swą koszulę od Hubo Bossa zamień na ścierkę do podłogi!Lider zespołu Boys może pokazać figę z makiem nawet Tomowi Fordowi, Karlowi Lagerfeldowi i Johnowi Galliano, a ty możesz pokazać, że naprawdę znasz się na tym, co w modzie wybitne i ubierać się wyłącznie w ciuchy Miller Tulipan.


Dodał(a): Michał Jośko/ fot.: Instagram Wtorek 12.04.2016