Tworzymy największą grupę wzajemnej pomocy dla facetów!

Umówmy się - po poradę w sprawie fury, treningu czy kobiety zwracasz się zawsze do kumpla, szwagra, ojca albo innego faceta. Tak już jesteśmy skonstruowani. Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze!
cover_faceci2.png


Chcemy połączyć Wasze interesy, korzystając z Waszej licznej obecności na fan page’u CKM (ponad 260 000 Użytkowników). Za darmo. Masz problem, potrzebę, zagwozdkę? Potrzebujesz leasingu, ale boisz się naciągaczy, żona Cię zdradza i szukasz detektywa, kot nie chce jeść i potrzebujesz dietetyka, a może masz propozycję wspólnego biznesu?

Wrzuć post ze zdjęciem seksownej dziewczyny (wiadomo, jest to element wołania o pomoc, którego nie da się zignorować) i zadaj pytanie. A może chcesz coś zaoferować i masz fajną usługę albo produkt (tylko bez spamu)? Zasada ta sama: duperka + wiadomość i czekasz na zainteresowanych. Tak działa facebookowa grupa Faceci Facetom.

Ale jest coś, w czym wyprzedzamy inne grupy o kilka długości. Przez lata zrobiliśmy setki, jeśli nie tysiące, sesji zdjęciowych. Nie wszystkie były publikowane w sieci, a niektóre w ogóle nie ujrzały światła dziennego. Postanowiliśmy uwolnić je i systematycznie Wam je pokazywać. Na facebookowej grupie Faceci Facetom pojawią się zawsze wcześniej, niż w innych kanałach komunikacji!

Na fan page'u CKM jest nas, prawdziwych facetów, cała armia - wykorzystajmy to i pomóżmy sobie wzajemnie! Stworzymy największą w Polsce męską grupę samopomocy - Faceci Facetom - a nie lansernię jej twórców. Starajmy się tylko, by ogłoszenia były legalne. A co już będziecie ustalać w prywatnych wiadomościach, to nam nic do tego 😉 

Po wejściu do facebookowej grupy Faceci Facetom należy wyjąć kij z tyłka, by wszyscy mogli się tam czuć komfortowo. Nie spinajmy się, bo chodzi o wzajemną pomoc i wymianę informacji, a nie udowadnianie komukolwiek czegokolwiek.

Regulamin krótki, bo lubimy konkrety:
1. Moja obecność w Grupie Faceci Facetom jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Zaproszę do Grupy minimum 5 sprawdzonych Kumpli, bo w ten sposób stworzymy potężną armię zaufanych facetów. 
3. Będę zachowywał się z godnością, bo jestem kulturalnym facetem. A nawet jak nie jestem, to umiem takiego zgrywać.
4. Będę starał się pomóc Kolegom merytorycznymi wpisami, bez offtopów, hejtu, wulgaryzmów i obrażania czyjejkolwiek matki. Matka jest najświętsza!
5. Moje wpisy będą zgodne z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Jeśli nie, to przed rozprawą, zapytam Was o dobrego prawnika. Nigdy nie wezmę prawnika z urzędu. 
6. Nie będę spamował grupy, bo się pogubimy w zalewie nic nie wnoszącego syfu.
7. Admin ma zawsze rację i nie będę bił piany, bo nie wrzucił mojego spamu albo wykasował obelgi, które napisałem po pijaku. Lub w afekcie. 
8. Jeśli oleję powyższe punkty regulaminu, nie będę miał pretensji, że admin wy*&#ł mnie z Grupy.  

DOŁĄCZ DO FACEBOOKOWEJ GRUPY FACECI FACETOMSesja Margarety ukazała się na grupie premierowo:


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 08.07.2020