Twardziel A.D. 2019 – 60 noworocznych rad CKM [cz. 2]

CKM powie ci, co masz zrobić w nowym roku. Mamy tu sześćdziesiąt rad, dzięki którym staniesz się prawdziwym twardzielem. Przygotuj się, bo po przeczytaniu tego artykułu twoje życie nie będzie już takie samo.
iStock-1002515492.jpg

11.
Zaprzyjaźnij się z koniem

Zalety psów i kotów na pewno dobrze znasz, ale to konie mają w swoich szeregach imprezowicza w postaci Bo-Jacka Horsemana, który pije w barze, pali w willi i ciupcia w łóżku. No i ma kupę forsy. To materiał na twojego najlepszego przyjaciela, nawet jeśli jest tylko postacią z kreskówki.

12. Graj na giełdzie
Skoro jesteś taki mądry, pokaż, że możesz być również bogaty, zostając rekinem rodzimej finansjery.

13. Zniszcz samochód
Z naszej strony polecamy efektowna, ale niezbyt groźna kraksę, po której auto będzie nadawać się do kasacji – ale ty nie.

14. Zbierz klasykę kina wojennego
Jeśli już spadną na ciebie wszystkie plagi egipskie i zupełnie nie będziesz wiedział, co tu począć, spokojnie odpal pierwszy lepszy film wojenny. Naprawdę masz gorzej niż gość, który może w każdej chwili zginąć?

15. Bądź szorstki

Podoba ci się jakąś szałowa laska o urodzie modelki? Nie okazuj jej tego, pozując na ironicznego i obojętnego. To zawsze działa.


16. Zjedź na nartach z K2
Nie będziesz pierwszym Polakiem, który to zrobił, bo uprzedził cię Andrzej Bargiel, ale przy takim wyzwaniu kto by się kłócił o szczegóły?

17. Naucz się grać na gitarze
Facet z „wiosłem” ma zawsze branie – nawet jeśli jego umiejętności trafnie opisuje powiedzonko: „trzy akordy, darcie mordy”.

18. Mów dobrze o swojej kobiecie
Okej, możesz poskarżyć się na nią mamusi. Ale tylko jej!

19. Nie rób z gęby cholewy
Dane słowo jest ważniejsze niż urzędowy papier. Skoro juz zapowiedziałeś żonie, że lecisz do Vegas, aby wydać wszystkie wasze oszczędności, to nie wycofuj się z tego rakiem.

20. Poznaj swojego ojca
Myślisz, że wiesz już o nim wszystko, bo często zaliczacie nocnych Polaków rozmowy? Błąd! Dopiero test DNA pokaże, czy to nie jest po prostu twój kumpel.


To była druga dziesiątka noworocznych porad CKM. Więcej znajdziesz w nowym, styczniowo-lutowym magazynie CKM - już w sprzedaży!


ckm-01-02-19-42c4009561b7f7e667437e5b677fce96_5ca17f.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na rok 2019 dostaniesz dwa numery GRATIS! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Tomasz Kosowski/ fot. istockphoto.com Poniedziałek 21.01.2019