Trump w filmach dla dorosłych

Donald Trump wystąpił w łagodnych filmach dla dorosłych. Nie były to duże role, ale odkrycie tego faktu wywołało niemałą burzę. Nie przeszkodziło mu to w zdobyciu obecnego stanowiska.

trump.jpg

45 prezydent Stanów Zjednoczonych jest pierwszym przywódcą „kraju wolności”, który pojawił się w filmach dla dorosłych. I to aż trzech. Co prawda w soft-core’owych, czyli nie ma co spodziewać się pejczy, świntuszącego Trumpa w obcisłym lateksie, czy ostrego rżnięcia. W ogóle raczej nie należy oczekiwać seksu. Jednak w połączeniu z innymi publicznymi wystąpieniami z przeszłości, daje to ciekawy obraz jego osoby.

Afera wypłynęła we wrześniu 2016 roku, po tym jak republikański kandydat na fotel prezydenta, skrytykował seks taśmę byłej Miss Universe Alicii Machado. Dziennikarze BuzzFeed News odkryli film okraszony logiem Playboya z 2000 roku zatytułowany „Centerfold”. Widać na nim Donalda Trumpa witającego modelki wysiadające z limuzyny i szampanem polewającego króliczka widniejącego na aucie.

Fragment z jego udziałem możecie zobaczyć na dole tej strony.


Dalsze śledztwo – przeprowadzone przez te same osoby, ale już dla CNN – pozwoliło na znalezienie jeszcze dwóch erotyków z udziałem obecnego prezydenta elekta. Na jednym pochodzącym z 1994 roku Trump przeprowadza wywiad i robi zdjęcia dziewczynom aspirującym do znalezienia się na okładce magazynu w czterdziestolecie jego powstania. Na drugim, pochodzącym z 2001 roku pojawia się za kulisami pokazu modowego z dwoma króliczkami i obecną żoną.
123.jpg

fot. Playboy

Na żadnym z tych filmów nie pokazuje nawet gołej klaty, więc wszystkich żądnych sensacji musimy uspokoić. Trump po prostu pojawia się na chwilę w tych produkcjach i odgrywa daną, małą rolę. Jeśli pojawia się nagość to już bez udziału prezydenta.

Jego związek z Playboyem zaczął się już wcześniej. Na początku lat 90. zeszłego wieku w magazynie zamieszczono z nim wywiad. W dodatku niesławny wywiad, w którym na pytanie o monogamię w jego byłym małżeństwie powiedział: „nie muszę na to odpowiadać”. Co więcej pojawił się na okładce tego numeru z 1990 roku wraz z ocierającą się o niego modelką.
playboy.jpg

fot. Playboy

To nie koniec kontrowersyjnych wystąpień Donalda Trumpa. W 2007 roku pojawił się na gali WWE, czyli reżyserowanej rozrywki dla Amerykanów, polegającej na oglądaniu napakowanych facetów naparzających się po mordach. Zgodnie ze scenariuszem zaatakował on Vince’a McMahona – szefa organizacji. Najpierw wymierzył mu kilka razów w twarz, a potem ogolił na łyso. W dalszych latach również uczestniczył w podobnych widowiskach i w 2013 roku wprowadzono go do „hali sław”, doceniając jego wkład w promocję wrestlingu.

Sonda

Idealna praca dla prezydenta:

Obojętnie co by nie myśleć o jego dokonaniach nie można odmówić mu dystansu i odwagi. Dowiódł tych cech występując w roli ofiary na roaście w 2011 roku, czyli show organizowanym przez Comedy Central, w którym komicy żartują z „gwiazdy” i samych siebie. Zwykle na tego typu imprezach jest ostro. Nie inaczej było w przypadku Donalda Trumpa.

Prezydent zabronił żartować z tego, że jest mniej bogaty niż twierdzi, dlatego uczestnicy skupili się na fryzurze i rodzinie. Z żartów warto wymienić ten wygłoszony przez prowadzącego Setha MacFarlane’a „kiedy Donald Trump uprawia seks z supermodelką wyobraża sobie, że się masturbuje”. Czy Snoop Dogga, który odniósł się do jego planów ubiegania się o fotel prezydenta. Raper stwierdził, że nie ma problemu, bo nie byłby to pierwszy raz, kiedy wyrzuciłby czarną rodzinę z ich domu. Sami zobaczcie najlepsze żarty.

 Zobacz także: sesja Melanii Trump dla CKMDodał(a): Mateusz Kryś Środa 25.01.2017