Trizer: spalacz tłuszczu, który działa! Sprawdź opinie innych!

Po wielu miesiącach ostrych treningów i diety na zdobycie odpowiedniej masy, nadszedł czas na rzeźbienie sylwetki. To też właściwy moment, żeby zakupić spalacz tłuszczu. Jaki wybrać? My polecamy Trizer – zresztą tak samo jak zadowolone osoby, które go stosują.

trizer_box_1 (2).jpg

Podstawy kształtowania rzeźby: jak wyglądają na tym etapie treningi i dieta?

Każda wizyta na siłowni, każdy trening i każdy posiłek zbliżały Cię do tego momentu. On w końcu nadszedł – zdobyłeś odpowiednią masę mięśniową i jesteś gotów do przystąpienia do ostatniego etapu kształtowania swojego ciała. Rzeźbienie jest właśnie uwieńczeniem całego tego długiego i żmudnego procesu. Nagroda jest jednak warta wszystkich wyrzeczeń i każdej kropli potu wylanej podczas ćwiczeń. Twoja wymarzona sylwetka jest w zasięgu ręki!

Redukcja oznacza przestawienie się z trybu rozrostu mięśni na tryb spalania tkanki tłuszczowej. Dlatego ten etap jest także najbardziej wyczerpującym w całym cyklu, ćwiczenia stają się coraz bardziej intensywne, musisz wkładać w nie coraz więcej energii. Podczas redukcji używa się ciężarów o mniejszym obciążeniu, ale zwiększa się liczbę powtórzeń – całkowicie zmienia się tempo wysiłku. Zmienia się także rodzaj ćwiczeń: są coraz mniej siłowe, a coraz bardziej aerobowe. Według wielu właśnie dlatego faza redukcji jest najtrudniejszym etapem kształtowania sylwetki.

Oczywiście treningi do tylko jedna kwestia – drugą (i to dużo ważniejszą!) jest dieta. Podczas nabierania masy mięśniowej ważne jest dostarczanie nadwyżki kalorycznej, podczas redukcji zaś należy utrzymywać deficyt kaloryczny. Ważne jest jednak odpowiednie komponowanie posiłków, ponieważ niektóre ich elementy powinny zostać ograniczone (węglowodany), a inne powinny nadal pozostać na tym samym poziomie (białko). Dzięki odpowiedniej diecie sprawisz, że Twój organizm podczas intensywnych treningów będzie spalał nie mięśnie, a właśnie tkankę tłuszczową.

Pomóż sobie w redukcji! Czym jest i jak działa spalacz tłuszczu?

Idealnym wsparciem dla Twojego treningu i diety będzie odpowiedni spalacz tłuszczu. Jak sama nazwa wskazuje ich zadaniem jest przyspieszenie procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Pamiętaj, że spalacze pomagają w rzeźbieniu, jednak nie zastąpią ani odpowiedniej diety, ani treningów – sama suplementacja to jedynie fragment Twojego sukcesu w dążeniu do idealnej sylwetki.

Termogeniki (inna nazwa spalaczy) zazwyczaj są mieszanką substancji pochodzenia naturalnego o sprawdzonym działaniu antytłuszczowym oraz syntetyków, których zadaniem jest destrukcja cząstek tłuszczu. Każdy ze składników może wpływać w inny sposób na redukcję!

Pierwszym i najważniejszym z procesów, na które wpływają spalacze, jest termogeneza. Powszechnie mówi się o przyspieszaniu metabolizmu – w rzeczywistości chodzi o zwiększenie wydatku energetycznego. Najczęściej stosowanym w tym celu składnikiem spalaczy jest kofeina i/lub ekstrakt z zielonej herbaty.

Drugim procesem, o którym warto wspomnieć w kontekście działania spalaczy tłuszczu, jest lipoliza. Polega ona na uwalnianiu kwasów tłuszczowych i glicerolu z komórek tłuszczowych – co nie oznacza nic innego, jak pobudzenie zapasów tkanki tłuszczowej do spalania. W termogenikach proces ten stymuluje kofeina i/lub synefryna.

Bardzo ważnym procesem jest również diureza, czyli wydalanie płynów. Dziwne i niezwiązane z redukcją? Otóż nie! Bardzo często trudno jest zrzucać kilogramy, ponieważ w organizmie znajduje się wciąż za dużo wody podskórnej. W jej pozbyciu się pomaga znajdująca się w suplemencie pokrzywa i/lub mniszek lekarski.

Co istotne, fatburnery nie tylko przyspieszają osiągnięcie efektów w drodze wielomiesięcznych treningów, ale działają nawet na osoby o bardzo przeciętnej aktywności fizycznej. Jest to możliwe, ponieważ wpływają one również na inne procesy metaboliczne: Twój organizm sprawniej poradzi sobie z trawieniem pokarmów, a elementy odżywcze z pożywienia będą szybciej przyswajane.

Dobre spalacze tłuszczu wpływają również na zmniejszenie się łaknienia i pobudzają organizm do wysiłku, co pozwala na równoczesną dietę niskokaloryczną i ostre trenowanie.

Trizer spalacz tłuszczu

Na naszym rynku dostępne jest mnóstwo rodzajów spalaczy tłuszczu, jednak… nie wszystkie są skuteczne. Czym powinieneś się kierować przy wyborze termogeniku dla siebie? Przede wszystkim możliwościami własnego organizmu. Dokładnie czytaj skład suplementów, by ustrzec się przed reakcjami alergicznymi!

Spalacz tłuszczu jest bezpieczny, o ile jest ogólnodostępny – jeśli jest dopuszczony do sprzedaży, nie zawiera szkodliwych związków. Im bardziej naturalny skład, tym suplement jest bezpieczniejszy dla organizmu.

W Trizerze znajdziesz 15 różnych i naturalnych składników: witaminy E, D i B6, chrom, biotyna, L-tyrozyna, kofeina oraz ekstrakty - z gorzkiej pomarańczy, z zielonej herbaty, ze skrzypu polnego, z pieprzu kajeńskiego, z nasion zielonej kawy, z ziela pokrzywy, z korzenia mniszka lekarskiego i z guarany. Dzięki takiemu połączeniu pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wody podskórnej, ograniczysz apetyt, poprawisz metabolizm niektórych makroskładników… krótko mówiąc odkryjesz swoje mięśnie!

Trizer jest doskonałym wyborem także ze względu na to, że wraz z suplementem otrzymujesz dietę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Określasz swój cel, podajesz produkty, których nie chcesz/nie możesz spożywać, zgłaszasz wszelkie uwagi – a wykwalifikowany zespół Fitlabs przygotowuje dla Ciebie jadłospis na cały okres stosowania Trizera. Pamiętaj, że dieta stanowi ok. 70% Twojego sukcesu!

Trizer - opinie o produkcie

Wybierając suplement dla siebie, na pewno kierujesz się również zdaniem innych korzystających z poszczególnych spalaczy. Opinie o Trizer są bardzo zachęcające! Ludzie dzielą się w sieci zdjęciami swoich metamorfoz, chwalą się szokującymi wynikami redukcji. Niektórzy mówią nawet, że w zdrowy i kontrolowany sposób schudli o 5 kilogramów w ciągu 4 tygodni!

Dowody na to, że Trizer naprawdę działa dostępne są wszędzie: na forach dyskusyjnych, na blogach i w mediach społecznościowych. Pozytywne opinie o spalaczu tłuszczu Trizer znajdziemy także na portalach tematycznie związanych z kulturystyką i dietetyką, m.in. Fabryka Siły, Jestem Fit czy Dom Zdrowia.

Trizer jest spalaczem polecanym przez przedstawicieli różnych profesji związanych ze światem fit: sportowców (zarówno lekkoatletów, jak i zawodników MMA!), dietetyków i trenerów, a nawet farmaceutów. Oparty na naturalnych składnikach suplement przynosi imponujące efekty!Dodał(a): materiał partnera Poniedziałek 30.01.2017