Trafione prezenty

Jeżeli nie chcesz tego roku dostać kolejnego krawata, skarpetek, swetra albo płyty z największymi przebojami George'a Michael'a, musisz już teraz zasugerować bliskim, z czego cieszyłbyś się najbardziej!

mikolaj.jpg

Oto krótka ale treściwa lista prezentów na kieszeń każdego Mikołaja, która sprawi, że ty jako obdarowany, nie będziesz musiał wymuszać u siebie grzecznościowego uśmiechu, a micha będzie ci się śmiać sama z siebie!

PREZENT EKSKLUZYWNY
ballART.jpgJak na prawdziwego faceta przystało, zadowolenie zapewni Ci Ballantine’s Christmas Reserve znalezione w pod choinką bądź w skarpecie. Odświętny łyskacz charakteryzuje się doskonale zbalansowanym smakiem. Wyczuwalne nuty słodkich pomarańczy, imbiru i korzenia lukrecji przywołują świąteczny nastrój.

Twój Mikołaj może nabyć ją za około 99,99 zł. za 0,7l i nie musi nawet jej pakować, bo nabywa ją już w świątecznym białym pudełku z wytłoczonymi płatkami śniegu.

toast.jpg

PREZENT BAWEŁNIANY

W naszej zabawie na Fan Page’u CKM zebraliśmy trzydzieści Waszych najlepszych toastów imprezowych i tak powstał tshirt „Toastówka”. Idąc w nim na imprezę możecie być pewni, że zakładając go będziecie w centrum zabawy. UWAGA: Nie chroni przed kacem! Ale to must have każdej imprezy! Mikołaj spokojnie może położyć ją pod łóżkiem na znak imprezy do upadłego. Niech święty zerknie tutaj po prezenty!
PREZENT WYTRAWNY
creek.jpg

Ta butelka lekko słodkiego znanego australijskiego wina Jacob's Creek może być doskonałym prezentem przyniesionym przez pomocnicę Mikołaja, której bardzo zależy na wspólnej konsumpcji trunku w odświętnym nastroju romantycznym

PREZENT NA CZASIE

sa02_ywb404g_Web.jpg


Wydaje się, że zegarek to prezent zupełnie... nie na czasie. A jednak - stylowy zegarek o uniwersalnym designie jako niezawodny towarzysz nie pozwoli się nigdzie spóźnić i będzie pasować absolutnie do wszystkiego.

PREZENT DLA CIAŁA

Momentum Intense EDP 50 ml 1.jpg

Elegancka woda perfumowana kojarząca się z samochodami najwyższej klasy ucieszy każdego, kto marzy o takim aucie - no, chyba, że już go ma. Polecamy zapach Bentley Momentum Intense.


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 11.12.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)