Torba z Biedronki za 10,5 tys. zł – w internecie trwa licytacja

Nie wiemy, czy to jakaś sprawna akcja marketingowa sieci sklepów Biedronka, czy najbardziej niesamowity trolling, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, ale fakt jest faktem. Trwa licytacja torby z „biedry”. Aktualna cena: 10,5 tys. zł.
Screenshot-2018-3-5 TORBA Z BIEDRONKI HIT.jpg

Wśród dziwnych aukcji na Allegro ta z pewnością zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce. Użytkownik „mycha2302” wstawił bowiem na portal ofertę sprzedaży siatki z Biedronki. I jakby ten sam fakt nie był dość absurdalny, to w dodatku aktualna cena siaty w momencie powstawania tego artykułu wynosi 10 500 złotych. Słownie: dziesięć tysięcy pięćset złotych. 

Opis produktu również powala:

Witam serdecznie. Mam do zaoferowania unikatową, używaną torbę marki Biedronka, rocznik 2017. Jestem jej pierwszym właścicielem, torba użytkowana głównie przez żonę przy wyjazdach na zakupy. Jak na swój wiek torba jest bardzo zadbana, czysta, posiada jedynie kilka drobnych rys i odkształceń. Obecnie nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Zakupiona w polskim sklepie. Wiek udokumentowany paragonem. Stan techniczny regularnie sprawdzany przez żonę, torba posiada aktualny przegląd "na oko" pod kątem ewentualnych usterek. […] Sprzedaję by zrealizować swoje marzenie o wiklinowym koszu na zakupy. Nowemu nabywcy torba na pewno odwdzięczy się długą, bezproblemową i tanią eksploatacją. Zapraszam do licytacji!”.

Resztę opisu możecie przeczytać TUTAJ.

Aukcja trwa do 9 marca i dopiero pewnie wtedy dowiemy się, czy była to sprawna marketingowa akcja Biedronki, czy wybitny trolling internetowy. W obydwu przypadkach – szanujemy całym sercem.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen Allegro Poniedziałek 05.03.2018