Top 10 najlepiej zarabiających celebrytów

Równowartość 486 milionów złotych w ciągu ostatnich 12 miesięcy wpłynęła na konto najlepiej zarabiającego celebryty z zestawienia. Jak się okazuje w branży muzycznej nie mają co narzekać na brak pieniędzy.
gl.jpg

Magazyn Forbes sprawdził ile pieniędzy w ciągu 12 miesięcy. Na tej podstawie stworzono listę najlepiej zarabiających celebrytów. Jak się okazało na pierwszym miejscu wylądował Sean Combs, lepiej znany jako Puff Daddy albo P. Diddy.

Być może już zapomniałeś o istnieniu czarnoskórego rapera i producenta muzycznego. Jednakże sprzedał część swoich praw do własnej linii odzieżowej Sean John za 70 milionów dolarów, czyli jakieś 262 miliony złotych. Dodatkowo rozpoczął partnerstwo z wódką Diageo Ciroc i ruszył w trasę Bad Boy Family Reunion. To wszystko dało mu łącznie przychód w wysokości 130 milionów dolarów, a więc 486 milionów złotych. Zdeklasował tym samym Beyonce.

Kliknij w galerię, aby sprawdzić jak prezentuje się pierwsza dziesiątka najlepiej zarabiających aktualnie celebrytów. I zastanów się, co zrobiłeś nie tak, że nie ma cię na tej liście. Nam nie daje to spokoju.
Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 13.06.2017