Top 6 najdrożej kupionych wirtualnych przedmiotów

Kilka milionów dolarów – tyle ludzie są w stanie wydać na… wirtualne przedmioty, które ulepszą ich wirtualną postać w wirtualnej grze. Sami nie wiemy, co o tym myśleć.


Wyobraźcie sobie, że macie kilkadziesiąt tysięcy, już nie wspominając o kilku milionach, złotych. I co z nimi robicie? Inwestujecie np. w nieruchomości? Kupujecie samochód? Mieszkanie? Podróż dookoła świata? W zasadzie nieważne, bo na 99 proc. wydalibyście te pieniądze na coś, co przyniesie wam jakieś korzyści w świecie realnym.

Tymczasem są ludzie, którzy bez wahania wykładają roczną pensję przeciętnego obywatela na jakiś wirtualny przedmiot, który ulepszy ich postać w grze. Trochę nie mieści się to w granicach naszej wyobraźni i powoduje dziwne mrowienie w okolicach lewej gałki ocznej, które zapewne świadczy o tym, że nasze mózgi są o krok od eksplozji , ale w sumie kim my jesteśmy, żeby kogokolwiek oceniać. Dlatego po prostu zapraszamy was na zestawienie top 5 najdroższych wirtualnych przedmiotów, które zostały kiedykolwiek kupione. 


ZOBACZ TEŻ:

Od gier po porno – gdybyście nie zauważyli, że w waszym wesołym męskim życiu zaszła właśnie ważna zmiana, to przybliżamy wam świat wirtualnej rzeczywistości w CKM :)

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 18 kwietnia 2016


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com, mat. prasowe Czwartek 05.10.2017