Top 5 bijatyk na Androida

Pięć bijatyk na smartphone’y pomoże wam rozładować napięcie po całodziennej harówce. Albo w jej trakcie. Możecie przecież bić przeciwników po głowie, za każdym razem, gdy poczujecie zdenerwowanie, bez względu na to, gdzie jesteście.

gł.jpg


Po ciężkim dniu w pracy dobrze jest spuścić komuś łomot. Niestety może to być karalne, dlatego lepiej przenieść się z rzeczywistości do świata wirtualnego i tylko w wyobraźni bić po mordzie własnego szefa. Tych pięć gier na Androida pomoże wam się zrelaksować i wyładować agresję.
b1.jpg
5. Punch Boxing 3D
Ach nie ma to jak stary, dobry klasyczny boks. W „Punch Boxing 3D” – jak sama nazwa wskazuje – mamy do czynienia z trójwymiarową nawalanką na ringu. W celu stworzenia swojego zawodnika, można korzystać z ponad 120 wzorów ubrań i ekwipunku. To nie wszystko, kiedy tylko poczujecie się zmęczeni walką, możecie odwiedzić siłownię, aby nabrać siły. A potem wracajcie na ring i „let’s get ready to rumble!”

Pobierz tu

ik.jpg
4. Iron Kill Robot
A teraz czas popuścić wodze wyobraźni. Ta aplikacja jest idealna dla dużych chłopców. Kto z nas nie marzył kiedyś, żeby mieć własnego robota? Teraz to marzenie może się spełnić. „Iron Kill Robot” to gra multiplayer, w której gracz buduje roboty i walczy nimi z użytkownikami z całego świata, zdobywając kolejne trofea. Nie ma krwi, ale jest szczęk metali i wielkie roboty. Czego chcieć więcej?

Pobierz tu

sw1.png
3. Star Wars: Galaxy of Heroes
Bijatyka osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen? No jasne. Twórzcie własne ekipy z postaci ze wszystkich epok sagi, a potem walczcie o dominację w odległej galaktyce. Możecie stanąć po stronie Imperium bądź Rebelii. Ale najważniejsze jest tutaj mordobicie. No i oczywiście miecze świetlne. Dobra zabawa gwarantowana!

Pobierz tu

inj.jpg
2. Injustice: Gods among us
Jedno słowo: Batman. Tak jest, gracz może być Batmanem i naparzać się zarówno ze złoczyńcami jak i innymi członkami Ligii Sprawiedliwości. Albo na odwrót. Może być Jokerem i spuścić łomot Batmanowi. Wszystko to w świecie stworzonym przez DC. Nie musicie jednak być fanami komiksów, aby chcieć w to zagrać. Twórcy zadbali, żeby przede wszystkim była to porządna nawalanke.

Pobierz tu

wwe1.jpg
1. WWE Champions Free Puzzle RPG
Po kilku fantastycznych tytułach czas wrócić na ziemię. Nie znaczy to, że będzie realistycznie. Jeśli oglądaliście kiedykolwiek walkę wrestlingową, wiecie o co nam chodzi. Teraz macie szanse wcielić się w jednego z mistrzów WWE. Spróbujcie czasami pograć kimś innym niż The Rockiem. Dodatkowo niczym w grach RPG można zdobywać doświadczenie, co dodaje danej postaci siły.

Pobierz tuDodał(a): Paweł Zieleń Czwartek 02.02.2017