Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Na czele oddziału Duchów musisz rozprawić się z narkotykowym kartelem, trzęsącym całą Boliwią i mającym ekspansywne plany. Brzmi pysznie i tak też się w to gra. Oto kolejna odsłona świetnej strzelanki firmowanej nazwiskiem jednego z najlepszych pisarzy powieści sensacyjnych na świecie – Toma Clancy`ego.
GRW_SCREENSHOT_E3_2015_1_211736.jpg

Boliwia czasów współczesnych, musisz pokonać gang narkotykowy, by przywrócić stabilną sytuację w kraju. Kartel Santa Blanca jest największym producentem kokainy na świecie i zamierza się tylko rozrastać. Dlatego jako członek oddziału Duchów, na polecenie rządu Stanów Zjednoczonych masz uratować świat od zalewu białego proszku i od brutalności narkotykowych bossów.

GRW_SCREENSHOT_E3_2015_6_211748.jpg
W tej strzelance TPP możemy ratować świat idąc przez scenariusz w pojedynkę, ale twórcy Ghost ReconWildlands stawiają na kooperację. Ta może odbywać się w maksymalnie czteroosobowym zespole. Jeśli nie grasz w sieci i nie masz kompanów do ratowania świata, Twoim zespołem pokieruje sztuczna inteligencja. Po rozległej mapie poruszać się możecie na nogach, pojazdami powietrznymi, wodnymi i lądowymi. Walka z kartelem i skorumpowanym rządem będzie zatem epicka. I pamiętaj, że nie ma jednej utartej linii, po której powinieneś podążać – to Ty na bieżąco decydujesz, jak rozwinie się fabuła. Możesz też rozgromić przeciwnika w sposób, w jaki preferujesz – albo z ukrycia, podduszając ich i `zdejmując` bronią z tłumikiem albo wrzucając między wrogów granat i poprawiając serią z karabinu. To Twoja piaskownica i możesz w niej zabijać jak chcesz.

GRW_SCREENSHOT_E3_2015_2_211760.jpg
Wielkim wyzwaniem przy ogromnych mapach osadzonych w tak zróżnicowanym geograficznie kraju, było odwzorowanie szczegółów różnych środowisk naturalnych. Góry, dżungle, dorzecza, skupiska ludzkie, lasy – wszystko jest przepiękne w swoich detalach. Twórcy gry spędzili wiele czasu w Boliwii, by przełożyć piękno tego kraju na postać cyfrową. Wyszło wyśmienicie.

GRW_SCREENSHOT_E3_2015_9_211742.jpg
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Gatunek: strzelanka TPP
Premiera: 7 marca 2017
Platformy: PC, PS4, XONE
Cena: 199 zł, 225 zł


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 08.03.2017