„Toblerone Tunnel” – nowy trend na Instagramie, który jest tym, czym się wydaje

Wszyscy wiedzą, czym jest popularny słodycz Toblerone. Wszyscy też raczej domyślają się, w którym miejscu kobiecego ciała może pojawić coś, co można by nazwać tunelem.
tob.jpg

Oto ciąg dalszy internetowych trendów polegających na znajdywaniu jakiegoś szczegółu budowy ciała kobiecego, nazywania go seksownym i chwalenia się na Instagramie posiadaniem go. Były już np. duże piersi między którymi można utrzymać puszkę coca coli, były też seksowne dołeczki na lędźwiach, a także naturalna przerwa między złączonymi udami.

Najnowszy trend – „Toblerone Tunnel” – związany jest właśnie z przerwą między udami. A konkretnie – chodzi o „tunel”, który tworzy się między górną częścią ud w okolicach pachwin a kroczem. Jeśli takowy występuje, to wówczas z reguły przyjmuje trójkątny kształt – stąd też nawiązanie do trójkątnych czekoladek Toblerone.

Posiadaniem takiego tunelu pochwaliły się już na swoich profilach na Instagramie Emily Ratajkowski, Kylie Jenner, Alessandra Ambrosio i inne wpływowe modelki, których fotki możecie znaleźć w poniższej galerii. I tak przy okazji, czy z punktu widzenia marketingowego mogło przydarzyć się coś lepszego marce Toblerone? 


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram, istockphoto.com Poniedziałek 28.05.2018