To urządzenie zamienia wodę w piwo

Dzięki temu zmyślnemu urządzeniu, będziecie w stanie zmienić wodę w piwo. Od teraz ten gadżet powinien znaleźć się w każdym męskim domu.
convert343232_1465261397573_1407296_ver1.0.jpg

Pewnie nie raz pod koniec imprezy, gdy w domu alkohol się już kończył, a do najbliższego sklepu było więcej niż byliście w stanie iść, myśleliście  że przydałyby Wam się umiejętności Jezusa, do zamieniania wody w wino, a najlepiej w dowolny inny alkohol. Co prawda wciąż nie wymyślono nic, co przy pstryknięciu palcami nasycałoby wodę procentami, ale ludzkość jest teraz o krok bliżej od tego wiekopomnego wynalazku.

W Niemczech i Szwajcarii pojawił się bowiem gadżet o nazwie The Beer Bar, który jest w stanie zmienić zwykłą kranówkę w pełnowartościowy złocisty napój bogów.

Urządzenie najpierw nasyca wodę dwutlenkiem węgla, a następnie miesza z koncentratem o nazwie Blondie. Dzięki temu z jednej strony możecie wlać kranówę, a z drugiej otrzymać jasne, mocno chmielowe piwo o zawartości 4,5 proc. alkoholu.

Według producentów jeden litr ekstraktu Blondie starcza na wyprodukowanie 3 litrów piwa. Zestaw The Beer Bar kosztować będzie w sumie około 100 dolarów i na rynku pojawi się w 2017 roku.

Wygląda więc na to, że obok domowego minibrowaru, urządzenie zamieniające wodę w piwo stanie się najważniejszym elementem wyposażenia domu każdego faceta. Ważniejszym nawet od łóżka.
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 07.06.2016