TEST: 3 triki z trymerem Braun BT 3040

Najnowszy trymer do zarostu Braun kontra broda naszego redaktora – zobaczcie, jak sprzęt poradził sobie z tym wyzwaniem!Najnowszy model
Braun BT 3040 wpadł w ręce Dawida Rastiani z The Hermit Barber Shop, który opracował z nami trzy proste sposoby na idealnie przycięty zarost. 

Trik 1

Precyzyjną linię cięcia możesz wyznaczyć dzięki nie tępiącym się nożom. A jak to zrobić w praktyce? Po prostu chwyć grzebieniem włosy na pożądanej długości i przytnij je po linii prostej trymerem bez nasadki. Następnie przeczesz włosy i wyrównaj do jednakowej długości za pomocą trymera – wciąż bez nasadki. Ten sam zabieg wykonaj w przypadku baków, wąsów i brody.

Trik 2

Na trymer nałóż nakładkę do krótkich włosów i ustaw długość na 2 mm. Wyrównaj nadmiar włosów ruchami przeciwnymi do kierunki ich wzrostu. Następnie ustaw na trymerze długość na 1 mm i dopracuj cięcie.

Trik 3

Teraz już tylko pozostaje równo trymować zarost na całej długości, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Zastosuj jeszcze raz trik nr 1 na wąsy, a potem, aby nieco zmniejszyć ich objętość, trymuj je na całej długości z długością ustawioną na 3 mm.

Efekt? Video mówi samo za siebie!

braun trymer ckm txt.jpg

Dwie zdejmowane nasadki zapewniają aż 39 ustawień długości (od 1 do 20 mm), dzięki czemu zaprezentowane stylizacje to tylko trzy z setek możliwych. Eksperymenty z trymerem mogą trwać nawet godzinę, a wyświetlacz LED poinformuje Cię o niskim stanie baterii i statusie ładowania. Spokojnie możesz (a nawet powinieneś!) myć trymer pod bieżącą wodą.

W zestawie znajdziesz też manualną maszynkę do golenia Gillette Fusion ProGlide z technologią FlexBall.

Trymer kupisz tutaj.Dodał(a): Izabela Popko Środa 04.10.2017