„Terminator 6”: Schwarzenegger ujawnił termin rozpoczęcia zdjęć

Terminator powróci na ekrany kin po raz szósty. I tak, ponownie ujrzymy w nim część oryginalnej obsady, w tym – Arnolda Schwarzeneggera. Przy okazji aktor zdradził też datę rozpoczęcia zdjęć do filmu.
X17_Arnold_Schwarzenegger_Motorcycle_082717_12.JPG

Arnold Schwarzenegger zdradził w rozmowie z serwisem „The Arnold Fans” planowaną datę rozpoczęcia zdjęć do „Terminatora 6”. Prace nad kolejną odsłoną przygód T-800 ruszą w czerwcu 2018 roku i potrwają do października. I jest to obsuwa rzędu 3 miesięcy w stosunku do pierwotnego planu rozpoczęcia produkcji filmu, która miała ruszyć w marcu 2018.

Reżyseria i produkcja

Reżyserem „Terminatora 6” zostanie Tim Miller, znany między innymi z „Deadpoola”, natomiast nad całością będzie czuwał twórca dwóch pierwszych części – James Cameron.

- Nie mogę się doczekać swojego powrotu jako T-800. To będzie wspaniałe pracować z Timem Millerem jako reżyserem i Jimem Cameronem, który będzie to wszystko nadzorował – przyznał Schwarzenegger.

Obsada i premiera
Poza byłym gubernatorem Kalifornii w „Terminatorze 6” zobaczymy też Lindę Hamilton, która wcielała się w rolę Sarah Connor. Data premiery filmu została wyznaczona na 25 lipca 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ DZIEWCZYNĘ, KTÓRA MOGŁABY SPOTYKAĆ SIĘ Z TERMINATOREM:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. X17online.com/FORUM Środa 07.03.2018