Tera - nowa gra MMORPG - zgarnij dostęp

Zapomnij o podkręcaniu swojego kompa co kilka miesięcy żeby zagrać w najnowsze tytuły. Rozrywkowe trendy wyznaczają teraz gry MMO!

tera.jpg


Poznajcie najnowszą grę z segmentu MMORPG - TERA. Gra jest tworzona przez Bluehole Studio i pojawi się w Europie za pośrednictwem firmy Frogster 03.05.2012 roku. TERA jest innowacyjną grą komputerową typu MMORPG z bogatą w grafiką i animacjami, w której gracze w pełni kontrolują swoje postacie w dynamicznym systemie walki (nie ma typowego blokowania celu i klikania LMP). Działania gracza w TERA mogą zmienić układ sił w miejscu, zagrożonym przez ciemne moce, gdzie sześć sprzymierzonych ras współpracuje by ochronić swój świat – co znaczy mniej więcej tyle, że w grze będzie np. dostępny bardzo rozwinięty system polityczny etc. Gra, która jest obecnie rozwijana na platformę PC, pojawi się w Ameryce Północnej oraz Europie w trzech wersjach językowych EN, FR oraz DE.Zaczynamy wgryzać się w temat MMORPG i postanowiliśmy dać wam spróbować. Wyciągnęliśmy od firmy Frogster 10 kodów dostępu do tej gry, by móc ją przetestować na długi czas przed premierą (do testów dołączyć można tylko mając taki kod)!

Wystarczy z konta na CKM.PL (jeśli nie masz, to musisz założyć) wysłać do nas (LINK) wiadomość prywatną o treści "chcę kod".

Gracze będą mieli możliwość zagrania po raz pierwszy w ten weekend – jeszcze przed startem samych testów beta (daty konkretnych etapów w załączniku). Tzw. pierwszy wgląd rozpocznie się w sobotę, 04.02 o godzinie 15:00 i potrwa do 24:00, a następnie w niedzielę 05.02, również o 15:00 (do północy) rozpocznie się drugi etap.

Konto do gry TERA tworzymy tutaj:
https://account.tera-europe.com/

i podajemy uzyskany od nas kod. Podbijamy wirtualny świat i dzielimy się wrażeniami.


UPDATE
DODAJEMY JESZCZE 5 KODÓW, CZYLI ŁĄCZNIE JEST ICH 15!


Dodał(a): ckm.pl Piątek 03.02.2012