Telekinetyczny wkręt roku

Rzuciła mężczyzną o ścianę, rozsunęła stoliki w barze i zrzuciła obrazy i książki z półek - wszystko siłą umysłu
wkręt kawiarnia


Ciekawy zwiastun filmu to połowa sukcesu, w końcu w kilka minut trzeba przekonać widza do wizyty w kinie, by obejrzeć całość produkcji. Producenci filmu „Carrie”, remake`u obrazu z 1976 roku o tym samym tytule, postanowili pójść krok dalej. Dali widzom odczuć swoje dzieło na żywo i doświadczyć sytuacji paranormalnych.

W tym celu zaaranżowali scenkę, która z powodzeniem mogłaby się znaleźć w pełnometrażowym obrazie. Kawiarnię przystosowano do wywołania efektów specjalnych imitujących zjawiska psychokinetyczne, czyli wywołane siłą woli bez użycia fizyczności.
Do ściany na lince podpięto aktora, stoliki dostały platformy z silniczkami, książki były ładunkami sprężynowych wyrzutni, a obrazy umieszczono na elektromagnesach.

Po umeblowaniu kafejki, wpuszczono do niej aktorów. Zajęli miejsca przed i za barem i czekali na „normalnych” klientów. Gdy tych trochę się zgromadziło, zaczęło się przerażające przedstawienie….



Pierwszy film „Carrie” powstał w oparciu o powieść Stephena Kinga. Odświeżona produkcja opowiada historię odrzuconej i wyśmiewanej dziewczyny, która podczas balu maturalnego chce zemścić się na oprawcach za pomocą swoich nietypowych mocy. Premiera „Carrie” w Polsce będzie miała miejsce 18 października.



carrie 2013


Dodał(a): carlo Wtorek 08.10.2013