Ted 2 - pluszak chce być ojcem!

Ted powraca! Tym razem poprosi swojego najlepszego i jedynego przyjaciela o nasienie do zapłodnienia swojej kobiety. Ale, by móc mieć dziecko, będzie musiał przed sądem udowodnić, że jest osobą, a nie karzełkiem z watoliny.
ted2-otw.jpg

Ted (Seth MacFarlane) to ożywiony pluszak, który towarzyszy Johnowi Bennettowi (Mark Wahlberg) od dzieciństwa, aż do dorosłości rozumianej jako wspólne upijanie się, palenie zioła, bzykanie lasek na spółkę, branie ślubu. Byli nierozłączni i stawiali siebie nawet ponad swoje partnerki. Jednak trochę dojrzali i postanowili zakładać swoje rodziny.

ted2-1.jpg

W drugiej odsłonie Ted i jego dziewczyna z pierwszej części Tami-Lynn (Jessica Barth) po zawarciu związku małżeńskiego chcą tworzyć szczęśliwą rodzinę. Ale do tego trzeba potomka. Jest jednak pewien problem. No bo kto kiedykolwiek widział pluszowego niedźwiedzia z penisem…? Para decyduje się więc na zapłodnienie in vitro. Ted ma pomysł na kandydaturę dawcy nasienia. Jest nim oczywiście John. Ale by Tami-Lynn i jej mąż mogli być rodzicami, muszą przed sądem dowieść, że pluszowy bohater jest osobą, człowiekiem.

Ted 2 zwiastun:


TED 2
Gatunek: komedia
Reżyseria: Seth MacFarlane
Scenariusz: Alec Sulkin, Wellesley Wild, Seth MacFarlane
Obsada: Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Jessica Barth, Liam Neeson, Morgan Freeman
Premiera światowa: 11 czerwca 2015
Premiera polska: 10 lipca 2015

ted2-plakat.jpg

Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 18.02.2015