Te kolory ubrań postrzegane są jako inteligencja, pewność siebie, arogancja

Ludzie noszący czerń postrzegani są jako bardziej inteligentni, pewni siebie oraz atrakcyjni. Zatem musisz zmienić swoje skojarzenia czarnego z satanistycznymi mszami, koncertami heavy metalowymi, pogrzebami i Śląskiem.
kolory-otw.jpg

1000 osób odpowiadało na pytania dotyczące ubioru własnego oraz płci przeciwnej. Badanie przeprowadził serwis zajmujący się handlem koszulkami w sieci – Buytshirtsonline. Reprezentatywna grupa wyznacza więc trendy w modzie oraz podpowiada, co powinieneś kupić następnym razem w galerii handlowej. A właściwie jakiego koloru.

PIERWSZE WRAŻENIE: CZARNY
Nieważne czy to pierwsza randka, spotkanie biznesowe, czy rozmowa o pracę – wszędzie tam, gdzie musisz epatować pewnością siebie, przyda się czerń na Tobie. Osoba `nadużywająca` tego koloru, uznawana jest za bardziej poważną i solidną. Wydaje się, że można na niej polegać i że ma więcej do powiedzenia. Nie dotyczy heavy metalowców, którzy nie rozróżniają innych kolorów i górników, którzy nie mają wyjścia.
Innymi kolorami, idealnymi na pierwszą randkę lub rozmowę kwalifikacyjną są: czerwony i niebieski. Pierwszy preferują na sobie kobiety, drugi mężczyźni. Zdecydowanie passé będzie kolor brązowy i pomarańczowy.
pewność-siebie.jpg

RELACJE DAMSKO-MĘSKIE: CZARNY, CZERWONY, NIEBIESKI. I BIAŁY
W naszych ciężkich układach na linii facet-kobieta pewne kwestie mogą stać się łatwiejsze, jeśli odpowiednio nastroimy się nawzajem, właśnie dzięki kolorom. Rzecz się ma podobnie jak w przykładach z poprzedniego akapitu, odnośnie pierwszej randki czy rozmowy o pracę. Dominują trzy wspomniane barwy. Z tym że preferencje płci są nieco zróżnicowane.
Mężczyźni lubią oglądać kobiety w: czerwonym, czarnym, białym, niebieskim. Dziewczyny z kolei lubią, gdy faceci noszą ubrania: czarne, niebieskie, białe, fioletowe.
faceci-kobiety.jpg

AROGANCJA: CZERWONY
Jest cienka linia między nadmierną pewnością siebie, a arogancją. A przynajmniej w postrzeganiu przez tych, którym tej pewności siebie brakuje. Ankietowani odpowiedzieli, które kolory łączą z osobami zuchwałymi. Najwięcej respondentów wskazało kolor czerwony. Że niby tak dobrze wypadał do tej pory? Wszystko się zgadza – jeżeli masz wysoki poziom samoświadomości, to w połączeniu z tą barwą otrzymasz łatkę aroganta. Jeśli więc masz rozbuchane ego, powinieneś iść w kolory: niebieski, biały, brązowy. Są one kolorami bardziej `skromnymi`. Czarny też nie jest złym wyborem. Pomarańczowy znów słabo.
arogancja.jpg

INTELIGENCJA: CZARNY
Dopełnienie wszystkiego, über kolor, król barw, cesarz odcieni. Czarny okazuje się mieć największe konotacje z inteligencją. Z czym to wiązać? Z wspomnianymi górnikami albo heavy metalowcami? A może z czarną dziurą, która bije wszystko. A może przez to, że czarny wydaje się neutralny i na nim możemy projektować swoje preferencje, a przecież zawsze poszukujemy ludzi inteligentnych, robiących dobre wrażenie, nie aroganckich, łatwych w obyciu.
inteligencja.jpg

WIELKI PRZEGRANY: BRĄZOWY
Infamię tej barwy twórcy ankiety łączą z kolorem fekaliów... I o ile mogą podobać się brązowe meble, zwierzęta czy kawa, o tyle w ubiorze w tym odcieniu mogą być buty albo dodatki – u facetów pasek, u kobiet torebka.

Pamiętaj jednak, że nawet jeśli cały ubierzesz się na czarno, przyjdziesz na randkę, imprezę czy rozmowę o pracę i nikt nie weźmie Cię za heavy metalowca albo emo, powinieneś przedstawiać też jakąś osobowość. To samo tyczy się charakterystycznej fryzury, oryginalnego hobby, wyjątkowego auta. W przeciwnym wypadku wyjdzie z tego brązowy. Czyli...

TA POLSKA BLOGERKA BIKINI MA STROJE WE WSZYSTKICH KOLORACH:

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / graf.: buytshirtsonline.co.uk Piątek 30.06.2017