Tańsza prenumerata CKM!

Teraz CKM możesz mieć w niższej cenie i dostarczone za darmo bezpośrednio do domu! Sprawdź promocję prenumeraty w serwisie zakupów grupowych MyDeal.
ckm-mydeal.jpg

Czasopismo Każdego Mężczyzny: półroczna lub roczna prenumerata popularnego miesięcznika "CKM". Nowinki techniczne i motoryzacyjne, trendy w modzie i kulturze, najnowsze gadżety, niesamowite ilustracje. Przesyłka gratis!

Czytaj, oglądaj, baw się, śmiej i ucz dzięki comiesięcznej lekturze popularnego miesięcznika "CKM". Zamów prenumeratę magazynu - Twojego przewodnika po świecie nowoczesnego mężczyzny!

Masz 2 opcje do wyboru:

1) 39,99 zł zamiast 45 zł za prenumeratę półroczną
2) 70,99 zł zamiast 81 zł za prenumeratę roczną

Ofertę znajdziesz na tej stronie serwisu MyDeal.

"CKM" - dla każdego mężczyzny
To bezsprzecznie numer 1 wśród tego typu czasopism na polskim rynku. Popularny magazyn dla mężczyzn wyróżnia nowoczesna formuła i doskonałe wyczucie potrzeb oraz męskich zainteresowań. Na jego łamach prezentowane są wyłącznie najpiękniejsze kobiety, polecane najlepsze samochody, najnowsze trendy w modzie, najszybsze i najnowocześniejsze gadżety prawdziwego mężczyzny. W każdym numerze czytelnik znajdzie ponadto omówienie wydarzeń sportowych i kulturalnych, a także informacje o najciekawszych nowinkach technicznych."CKM" to też sesje zdjęciowe z pięknymi kobietami - gwiazdami, modelkami i amatorkami. Czytelnicy mieli już okazję podziwiać na łamach czasopisma m.in.: Joannę Krupę, Sylwię Gruchałę, Dorotę Rabczewską czy Izabellę Scorupco.

Magazyn jest obecny na rynku od 1998 roku i ciągle poszerza grono swoich wiernych czytelników. Nic dziwnego, niezmiennie wysoki poziom tekstów i zdjęć zaspokaja oczekiwania najbardziej wymagających.

"CKM" trafia w męskie potrzeby! Kliknij Kup Teraz - możesz zamówić nawet 12 numerów popularnego magazynu, które zostaną dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej!Dodał(a): ckm.pl Wtorek 26.05.2015