Takiego wyznania nikt się nie spodziewał po Adamie Darskim!

Nergal boi się starości!

W obszernym i szczerym wywiadzie którego lider zespołu Behemoth udzielił polskiej edycji magazynu Esquire, Darski dużo mówi o obawach związanych z jesienią życia. Takich wyznań ze strony Nergala chyba nikt się nie spodziewał.

„Nie boję się śmierci, ale czuję dyskomfort kiedy myślę o starości, o tym że nie będę sprawny, że ktoś będzie musiał się mną opiekować, że stanę się zależny.”

W tekście Adam wspomina też, że rozważa ustatkowanie się i założenie rodziny, mówi też o dzieciach. Trudno się dziwić, w czerwcu tego roku Nergal skończy 40 lat, to ostatni dzwonek żeby się poukładać życie rodzinne i oprócz gwiazdy rocka stać się także ojcem i mężem. Jak myślicie, kim będzie wybranka? A może już jest?

Cały wywiad, a także między innymi rozmowa z Łukaszem Piszczkiem, obrońcą reprezentacji Polski, wywiad z Robertem Górskim, twórcą bijącego rekordy oglądalności serialu „Ucho prezesa” i ilustrowany niezwykłymi zdjęciami tekst o Tomie Hardym w najnowszym wydaniu magazynu Esquire. Co poza tym? Zobacz tutaj.

Więcej na: http://www.esquire.pl/aktualnosci/1260/nowy-numer-esquire-juz-jest-a-w-srodku


Dodał(a): materiał partnera Czwartek 09.03.2017