Tak zdasz każdy egzamin na studiach

Studencie, twój problem z sesją egzaminacyjną właśnie został rozwiązany! Podrzucamy Wam patent na kolokwia, testy, a może i nawet na obronę prac magisterskich. Mało tego, jest on potwierdzony badaniami.

Indeks_studencki.jpg


Studia to piękny okres w życiu większości ludzi. W akademikach kwitnie życie, alkohol jest zawsze, a najfajniejsze koleżanki zawsze dadzą ci odbić na ksero notatki na kolokwium. W ogóle trzeba pamiętać, że kserokopiarka = notatki = wiedza = zdany egzamin. Ale teraz nastąpił przełom!

Powstała skuteczna metoda na zdanie WSZYSTKICH egzaminów. Jak? Już wyjaśniamy. Musisz po prostu oglądać seriale, serio. I mamy na to papier, bo takie są wyniki badań DIRECTV, które skupiały się właśnie na wynikach egzaminów i spędzaniu czasu z Netflixem albo HBO.

Okazało się, że istnieje zależność między oglądaniem seriali a wynikami w nauce. Po prostu pewne seriale wpływają na naszą inteligencję, czyli po ich obejrzeniu, jesteśmy po prostu mądrzejsi.

"Przyjaciele" na tak, "Gra o tron" na nie

A My wiemy, jakie to są produkcje. Jeśli więc chcecie zdać egzamin, musicie włączyć: "Przyjaciół", "Simpsonów", "Sherlocka" albo "Miasteczko South Park".


Ale ostrzegamy: musicie jednak uważać, na "Grę o Tron" oraz "Breaking Bad". Akurat te seriale powodują, że zdać egzamin jest trudniej i zaliczenia można nie dostać. I jak tu żyć?!

PRZECZYTAJ TAKŻE: CKM radzi, jak studiować prawidłowo


Dodał(a): Tomek Orszulak/fot.iStock Wtorek 07.01.2020