Tak pojemnej baterii w smartfonie jeszcze nie było

Współczesne smartfony nie słyną z najbardziej pojemnych baterii. Ta marka chce to jednak zmienić, prezentując urządzenie o pojemności akumulatora 3- a nawet 4-krotnie większej od popularnych producentów.

ulefone-power-3-max_670x427.jpg


Chińskie smartfony przestały kojarzyć się już z taniochą i tandetą, a coraz częściej łączone są ze znakomitym stosunkiem ceny do jakości urządzenia (np. Xiaomi, Huawei). Niektóre, mniej znane marki, próbują się jednak wyróżnić czymś dodatkowym, czymś czego nie mają najbardziej znani konkurenci.

Tak jak marka Ulefone, która już niedługo wypuści na rynek nowy model smartfonu o oznaczeniu Power 3 Max, którego bateria ma mieć pojemność, i tu uwaga, 13 tys. miliamperogodzin (mAh). Dla porównania bateria flagowego Samsunga Galaxy S8 ma jedynie 3 tys. mAh, natomiast najnowszego iPhone’a X – nieco ponad 2700 mAh. Jak łatwo policzyć Ulefone będzie miał więc ponad czterokrotnie pojemniejszą baterię.

z22956554Q,Ulefone-Power-3-Max.jpg

Oczywiście nie oznacza to, że Power 3 Max będzie trzymał na jednym ładowaniu tyle co Nokia 3310, ani też że będzie najdłużej działającym urządzeniem na rynku. Nie będzie też z pewnością najszczuplejszy, w końcu 13 mAh mają z reguły spore power banki. Niemniej będzie to smartfon bardzo atrakcyjny cenowo (ok. 800 zł), więc z pewnością warto wziąć pod uwagę jego kupno.

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA TEJ LASKI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Ulefone Środa 31.01.2018