Tak będzie wyglądał nowy iPhone – do sieci wyciekły właśnie oficjalne grafiki

Apple pilnował dotychczas jak mało kto, by żadne materiały związane z ich najnowszymi produktami nigdzie nie wyciekły aż do dnia oficjalnej premiery. Nie tym razem.
iphone-xs_670x335.jpg

Premiera nowych iPhone’ów będzie miała miejsce 12 września. Jednak już teraz, pod koniec sierpnia, w sieci pojawiły się pierwsze oficjalne grafiki, na których można zobaczyć, jak będą prezentować się tegoroczne „jabłkowe” smartfony.

Podobna sytuacja nie miała nigdy wcześniej miejsca, bo choć iPhone’y zawsze były obiektem licznych spekulacji medialnych, to gigantowi z Cupertino zawsze udawało się dochować tajemnicy do samego końca. W tym roku jest inaczej i serwis 9to5mac uzyskał dostęp do oficjalnych renderów, na których widać dwa nowe smartfony Apple, dwa tygodnie przed premierą. 

Dwa nowe iPhone'y i Apple Watch
Materiały wyglądają bardzo profesjonalnie i pokazują dwa urządzenia z ekranami OLED w zupełnie nowym, złotym kolorze. Sfotografowane są też z takiego kąta, z jakiego Apple najczęściej prezentuje swoje produkty. Wygląda także na to, że nowe iPhone’y będą dostępne w dwóch rozmiarach – 5,8 cala oraz 6,5 cala. Trudno jednak powiedzieć, jaką będą nosiły nazwę. Spekuluje się o oznaczeniu XS i XS Plus, tego jednak na pewno dowiemy się 12 września.

Poza grafikami prezentującymi nowe iPhone’y, do sieci trafił też render ukazujący Apple Watch Series 4. Widzimy na nim duży wyświetlacz, około 15 proc. większy od tego w Apple Watcha 3 oraz minimalne ramki, które go otaczają.

apple_watch_series_4_9to5mac-850x478.jpg

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. 9to5mac Piątek 31.08.2018