Tajskie piekło

Masz dosyć zwiedzania przy każdej wizycie w Warszawie Pałacu Kultury i Nauki? Nie jara cię już wrocławskie ZOO? Obóz zagłady na Majdanku widziałeś wielokrotnie na wycieczkach szkolnych?
wang saen otwarcie.jpg


Wybierz się do `parku rozrywki` Wang Saen Suk Hell Garden w Tajlandii. To półtorej godziny drogi na południowy wschód od Bangkoku, wzdłuż wybrzeża. Charakteryzuje się nietypowymi, odrażającymi rzeźbami katowanych grzeszników. Drewniane figury krwawią, są przebijane włóczniami, łamane na kole, wieszane, a także szczute dzikimi zwierzętami. Całość imituje piekło, gdzie trafiają ci, którzy wykazali się nieprawością, łapówkarstwem, alkoholizmem, a także innymi ciężkimi przewinieniami znanymi z różnych religii, np. cudzołóstwem.

Zgodnie z buddyzmem, po śmierci dusza człowieka staje przed czterema istotami niebiańskimi, które bilansują dobre i złe uczynki danego delikwenta. Jeśli dostaniesz więcej `plusów ujemnych`, lecisz prosto w przestrzeń, którą znasz już Wang Saen Suk Hell Garden. Jeśli oczywiście jesteś wyznawcą nauk Buddy.

Jeśli już zwiedziłeś mroczną krainę i masz to kompletnie gdzieś, co zgotował ci twój operator piekła możesz wrócić do Bangkoku, który jest zdecydowanie światową stolicą grzechu wszelkiej maści i poigrać z losem.


Dodał(a): carlo Środa 27.06.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MirekRonin (2012-06-28 15:03:43)
Łohohoh!!! Takiej wizji makabry nie powstydziliby się Stephen King, Graham Masterton, Dean Koontz i Bram Stoker razem wzięci! :) Zgłoś naruszenie
Deny93 (2012-06-28 10:14:49)
Intrygujące:P Zgłoś naruszenie
Krad (2012-06-28 00:46:33)
One night in Bangkok, One day in hell;) widać równowaga musi być Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-06-27 16:58:50)
Ciekawa by była wyprawa do tego "piekła" Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)