Tajniki negocjacji odsłania ekspert. Wywiad, który ci się opłaci

Wzbraniasz się przed negocjacjami, popularnie zwanymi „targowaniem się”? Jeśli wynika to ze wstydu lub braku umiejętności w tej dziedzinie, to od dziś zdejmujemy ci ten problem z głowy,
iStock-853350086.jpg

Wojtek Woźniczka, ekspert od negocjacji, który żyje i utrzymuje się m.in. ze swoich umiejętności negocjacyjnych, odsłania kulisy swojego fachu. Kilka praktycznych porad, konkretnych sytuacji oraz rozwiązań znajdziesz w tym bardzo wartościowym nagraniu poniżej.

Jakie są techniki negocjacji? Co można negocjować, a co powinniśmy? Jak przełamać wstyd i skrępowanie przed negocjowaniem? Jakie pytania zadawać, żeby dostać rabat? O ile procent można zbić cenę auta czy nieruchomości? Jak przygotować się do negocjacji? Kto powinien pierwszy podać swoją kwotę? Na wszystkie pytania odpowiada ekspert negocjacji:


Nagranie pochodzi z rozmowy LIVE na naszym Instagramie: ckmpolska

Jeśli czujesz niedosyt i chciałbyś poznać więcej sztuczek negocjacyjnych, Wojtek przygotował promocję dla Użytkowników CKM.PL. Książki jego autorstwa kupisz TUTAJ 15% taniej (chyba że wynegocjujesz z nim wyższy rabat) z kodem: CKM. Aczkolwiek koszt jednej książki nawet w bazowej cenie zwróci ci się już przy pierwszych negocjacjach, sprawdzone info.

ZOBACZ TAKŻE: Jak obecnie negocjować podwyżkę, a jak bronić się przed obniżeniem pensji?


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 22.04.2020