Szkocka osiemnastka

Kiedy spotykają się wielkie marki powstaje wielka whisky! Jeżeli do tej poty myślałeś, że konstruktor samochodów nie może mieć wpływu na 18 letnią szkocką, to Chivas Regal 18YO i Pininfarina wyprowadzą Cię skutecznie z błędu!
Chivas-Regal1.jpg
Kropla, symbolizująca Chivas Regal i powietrze, którym jest Pininfarina mistrzowsko połączono w eleganckim opakowaniu najnowszej limitowanej edycji.

Chivas Regal 18YO by Pininfarina. To efekt współpracy dwóch wielkich marek. Polska premiera limitowanej edycji Chivas Regal 18YO stworzonej przez legendarne studio włoskiego designu Pininfarina Extra jest już dostępna w Polsce.

Chivas-Regal2.jpg

Idea. Kropla i powietrze. Dzieło sztuki powinno odzwierciedlać podejście do życia i wartości jego autora - ta idea przyświeca tworzeniu projektów przez Pininfarinę. Paolo Trevisan, szef teamu projektującego dla Chivas Regal 18YO uważa, że projektant powinien rozumieć klienta, jego świat i tożsamość, aby móc dla niego stworzyć coś wyjątkowego. Dlatego jego pierwszym krokiem była wizyta w Strathisla, destylarni Chivas Regal i spotkanie z twórcą Chivas Regal 18YO - Collinem Scottem, master blenderem. To właśnie ze wspólnych rozmów znakomitego projektanta i mistrza komponowania whisky zrodził się pomysł wykorzystania kropli, jako symbolu współpracy.

Dla Chivas Regal kropla to naturalny symbol - to właśnie pojedyncze krople składające się na finalną kompozycję blendu świadczą o jego wielkości. Pininfarina zaś symbolizuje powietrze. Dla nich kropla odzwierciedla aerodynamikę kształtów, z którą są utożsamiane ich projekty.EdycjaChivas Regal 18YO by Pininfarina będzie dostępna w Polsce w dwóch wariantach:

Wariant I
Chivas-Regal1_w1.jpg
To butelka Chivas Regal 18YO z sygnaturą Pininfariny w limitowanym, eleganckim opakowaniu. Powstało jedynie 46.000 sztuk dystrybuowanych na cały świat. Do sprzedaży w Polsce trafi 400 sztuk. Edycja dostępna wyłącznie w wybranych, eleganckich punktach sprzedaży detalicznej i w sieci delikatesów Alma. Sugerowany koszt zakupu to ok. 549 zł.

Wariant II

Chivas-Regal1_w2.jpg
To butelka Chivas Regal 18YO z sygnaturą Pininfariny w limitowanym, eleganckim opakowaniu ze szklankami. Dostępnych jedynie 2.650 sztuk na cały świat. W Polsce jedynie 20 sztuk. Pojedyncze egzemplarze tego wariantu trafią do wyselekcjonowanych odbiorców.

Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 29.04.2013