Szczotka do selfie

Z cyklu: "gadżety niepotrzebne nikomu" - piękna szczotka do samojebek - Selfie Brush! Po co? Komu? WTF?

Introducing-the-Selfie-Brush-Because-the-Perfume-Bottle-Selfie-Camera-Wasn-t-Crazy-Enough-457949-3.jpg

Laski mają róże dziwne pomysły i zupełnie zgadzamy się z tym, że są wyrwane z innej planety, ale pomysł, że będą zainteresowane szczotką do samojebek, nawet nam wydaje się mimo wszystko dziwaczny. Z drugiej strony, nie takie głupoty już widzieliśmy...

Selfie Brush, czyli jak sama nazwa wskazuje, szczotka do selfie to prawdziwy hit! Nie wiemy jeszcze co w niej takiego hiciarskiego, ale z całą pewnością to pierwszy taki bubel na rynku.

Spróbuj to tylko sobie wyobrazić: stoisz na przystanku, nudzisz się, jarasz faja jak prawdziwy macho i nagle - a jakże! - postanawiasz zrobić sobie fotę. Niby mógłbyś wyciągnąć po prostu telefon i trzasnąć zdjęcie, ale istnieje ryzyko, że miałbyś fryz, jak hiena zgryz. Lepiej użyć super-elo Selfie Brush, podkręcić loka i dopiero przystąpić do działania. Proponujemy kolor różowy, aczkolwiek purpura również jest w modzie. Wszystko pod ręką i praktycznie! Świetny pomysł!

A jeśli nie jesteś gejem, możesz wręczyć ten wspaniały podarunek swojej dziewczynie. Pomyśl, czy laska może marzyć o czymś bardziej, niż o SZCZOTCE DO ROBIENIA ZDJĘĆ? No właśnie.

selfie brush 2.png


Dodał(a): BJ, fot. Selfie Brush Środa 10.09.2014