Szalone nagrody

Fishki - legendarne, kolorowe deski, które po latach nieobecności wracają w wielkim stylu na nasze place i chodniki. Te slalomowo-cruisingowe deskorolki, wyglądem przypominające ryby, już niedługo będą rządzić w mieście!

konkurs CKM

Z tej okazji CKM.PL rusza z konkursem, w którym do wygrania będą kultowe fishki firmy Fish Skateboards sygnowane logiem MTV.

Chcesz wygrać jedną z 5 Fishek? Wystarczy, że odpowiesz (w komentarzu pod tym materiałem) na jedno proste pytanie o Twoje szaleństwa! Na odpowiedzi czekamy do 25 lipca 2013!

      "Co najbardziej szalonego zrobiłeś w swoim życiu?"

Autorzy 5 najbardziej zaskakujących, najkreatywniejszych, najbardziej odjechanych odpowiedzi, zdobędą nasze nagrody!

Nasz konkurs jest zainspirowany programem „Niemożliwe” znanego skatera i kaskadera Roba Dyrdeka, który z właściwą sobie energią i poczuciem humoru w każdym odcinku przedstawia porcję naprawdę szalonych i fishki617dyrdek.jpgekstremalnych amatorskich filmów umieszczanych w Internecie.

W nowym sezonie „Niemożliwe” kultowy skater Rob Dyrdek pokaże widzom najbardziej ekstremalne, amatorskie klipy wyszukane w sieci, które razem z nim skomentują: raperka i aktorka Chanel „West Coast” Dudley, aktor Sterling „Steelo” Brim oraz inni, znani goście. W tej odsłonie programu Rob i spółka będą oceniać internetowe filmiki pod kątem nowych kategorii, m.in. takich jak: „Nut Snipers”, „Russian Good Times” i „Probably Florida”.

Emisja: niedziela, godz. 20:30

ROZWIĄZANIE KONKURSU PO SZALONYCH OBRADACH JURY!
LISTA LAUREATÓW:

pikk
Iskiera
staszek4
Alfons
monam


gratulujemy i życzymy szalonych chwili na deskach!Dodał(a): CKM.PL Środa 17.07.2013