Symulator niedźwiedzia

Steruj misiem, zdobywaj pożywienie, wspinaj się na drzewa, atakuj i broń się. Po wszystkim możesz odpocząć zapadając w sen zimowy
bear-sim.jpg

Studio Farjay z Oregonu w USA wpadło na niebanalny pomysł. Postanowili oddać w ludzkie ręce grę Bear Simulator, która symuluje życie niedźwiedzia. Tytuł zalicza się do nowej kategorii FBP – First Bear Perspective i polega na tym, że masz przetrwać w dziczy będąc zwierzęciem.


Zwiastun pokazuje misia przemieszczającego się na dwóch łapach to podobno ma się jeszcze zmienić i będzie można wybrać ilość łap, które mają kontakt z ziemią. W zwiastunie, przygotowanym na potrzeby serwisu crowdfundingowego Kickstarter, widzimy jak nasz bohater łowi ryby w rzece, podkrada miód, zbiera owoce leśne, zabija inne zwierzęta, ale jest też atakowany przez inne drapieżniki.

bear-sim-2.jpg
Wszystko to, żeby być jak najlepszym niedźwiadkiem w okolicy z jak najlepszymi statystykami i umiejętnościami, które co chwilę musisz rozwijać. Gra będzie wydana w listopadzie tego roku, gdyż udało się zebrać środki na jej produkcję. Studio Farjay dostało 100 000 dolarów wsparcia, czyli trzy razy więcej niż oczekiwali. Masz pomysł na inny symulator, np. ryjówki, ameby albo wróbla (by móc podglądać przez okna seksowne sąsiadki)? Szoruj na Kickstartera i sprzedaj swoją wizję.

Dodał(a): gianni Czwartek 24.04.2014