Świece z wosku z uszu i inne prezentowe pranki

Chcesz sobie zrobić z kogoś jaja w te Święta? Mamy dla ciebie kilka pomysłów, które sprawią, że z początku twoja ofiara będzie chciała rzucić w ciebie swoim prezentem, a później padnie ze śmiechu.
ear.jpg
Dobry prezent to nie prezent drogi, a kreatywny – taki, który zaskoczy, rozbawi, albo pokaże zaangażowanie w jego tworzenie. Nasze propozycje z pewnością spełnią dwa pierwsze kryteria, ale też jedno dodatkowe – będą świetnym żartem, ponieważ na początku wywołają u obdarowanego atak furii i/lub rozpaczy na widok prezentu, a dopiero potem śmiech.

A jak wiadomo – prezent to nie tylko sam przedmiot, ale także opakowanie, od którego wszystko się zaczyna. Klasyczny internetowy żart pokazywał już np. iPhone’a włożonego do patelni i bardzo sugestywnie zapakowanego, tak by obdarowana dziewczyna myślała, że jej prezentem jest właśnie patelnia.

My jednak mamy dla was kilka pudełek, które do ostatniej chwili będą trzymać ofiarę waszego żartu w niepewności, czy może przypadkiem nie dostała świecy zrobionej z wosku z uszu. Pozostałe propozycje to: drukarka do sera, samochodowa sauna, zestaw do rozpalania ognisk albo automat do karmienia niemowląt.

Wściekłość ofiary gwarantowana. A jej ubaw, gdy pozna prawdę – jeszcze większy.

Shock Your Family And Friends With These Joke Gift Boxes

Who's in for a shock this Christmas... 😂🎁 Prank Pack

Opublikowany przez LADbible na 17 grudnia 2017


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Piątek 22.12.2017