Świat oczami Iron Mana

Latanie, rozmowa z Jarvis i zdalne namierzanie wrogów z perspektywy pierwszej osoby? Tak, zobaczcie jak wygląda świat zza hełmem Iron Mana na głowie.
iron man.jpg
Nie mówcie, że nigdy nie marzyliście o tym, żeby zobaczyć jak to jest mieć na sobie żelazne wdzianko Tony’ego Starka, bo i tak Wam nie uwierzę. Na szczęście wraz z postępem technologii, staje się to coraz bardziej możliwe.

Tak, jak niedawno można było zobaczyć świat oczami niezłego zabijaki w filmie „Hardcore Henry”, tak teraz w sieci pojawił się film, który pokazuje otoczenie z perspektywy Iron Mana. Widz czuje się jakby sam siedział w środku ultranowoczesnej zbroi i, z pomocą Jarvis, mógł wykańczać wrogów i obracać w pył myśliwce bojowe.

Film ten stworzyli fani produkcji spod znaku uniwersum Marvela, opierając się na najnowszej części przygód Kapitana Ameryki, w której ścierają się ze sobą dwie frakcje superbohaterów: jedna pod wodzą Kapitana, a druga właśnie pod przewodnictwem Iron Mana.

Oczywiście nieodzownym elementem fabuły kinowej produkcji jest starcie tych dwóch charyzmatycznych postaci, co też zresztą zostaje częściowo odtworzone w końcówce fanowskiego filmu.

Ponadto widzowie mogą w nim zobaczyć inne zwyczajne i standardowe zajęcia Tony’ego Starka, jak latanie po mieście w stroju Iron Mana, czy wykańczanie uzbrojonych po zęby wrogów za pomocą laserów wbudowanych w rękawice zbroi. Klasyka.Dlatego też uwolnijcie drzemiącego wewnątrz Was chłopca i na 5 minut zróbcie sobie przerwę w pracy, by poczuć się jak niepokonany Iron Man.Dodał(a): Jakub Rusak Środa 18.05.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)