Superbohaterowie po rosyjsku - epicki film

Rosjanie udowadniają, że potrafią kręcić epickie filmy neo noir o superbohaterach. A przynajmniej na to się zanosi, gdy zobaczyliśmy najświeższy zwiastun tej produkcji, której w ciemno przyznalibyśmy pochodzenie amerykańskie.
the-guardians.jpg

Gdzie produkuje się najlepsze ekranizacje o superbohaterach? Oczywiście w Hollywood. Ale Rosja aspiruje do zmiany tego stanu rzeczy i Zimną Wojnę przenosi na grunt kinematografii. Właśnie na światło dzienne wyszedł kolejny teaser filmu „Защитники” („Zaschitniki”) co tłumaczone jest na angielskie „The Guardians”, a polski tytuł będzie zapewne brzmiał „Obrońcy”. Choć z rodzimymi przekładami różnie bywa...

Najnowszy zwiastun "The Guardians":


Film będzie opowiadał historię grupki ludzi z sowieckich republik, która w czasach Zimnej Wojny została poddana eksperymentom, by zmienić ją w nadludzi, mogących pokonać Jankesów. `Stworzeni` przez grupę specjalną „Patriota”, musieli przez lata ukrywać się nieaktywni. Jednak nadszedł kryzys i gieroje zostają wezwani do obrony Mateczki Rasiji. Ekipę tworzą: Argus – mogący przybierać różne kształty, Han – specjalista sztuk walki kontrolujący wiatr, Ksenia – zamienia się w wodę i Ler – umie kontrolować siły natury i żywioły.

„Защитники” („Zaschitniki” – „The Guardians”) 2017
reżyseria: Sarik Andreasyan
scenariusz: Andrei Gavrilov
obsada:
Sanzhar Madiyev
Anton Pampushnyy
Sebastian Sisak-Grigoryan
Alina Lanina
Valeria Shkirando
budżet: 20 milionów dolarów
premiera światowa: 23 lutego 2017


Dodał(a): Paweł Janusz Wtorek 23.02.2016