Suicide Squad - rewelacyjny zwiastun

W zamian za łaskę lub bogactwo i złagodzenie wyroku, groźni przestępcy zgadzają się pomóc rządowi USA biorąc udział w bardzo ryzykownych misjach, określanych jako samobójcze. Ma im się udać za wszelką cenę, inaczej wrócą na zawsze do celi. Nie zawahają się zatem przed niczym, bo nie mają zbyt wiele do stracenia, a od dożywocia lepsza jest szybka śmierć.
suicide-squad.jpg

To pokrótce charakterystyka Suicide Squad – ekipy komiksowych antybohaterów ze stajni DC Comics. Do sieci właśnie trafił zwiastun filmu. Ostrzegamy przed oglądaniem, bo światowa premiera zaplanowana jest dopiero na 3 sierpnia 2016 roku, a niedosyt masz gwarantowany, jak po wypiciu pierwszego piwa podczas grilla!

Sam trailer „Suicide Squad” prezentuje się epicko, więc jeśli cały film utrzymany jest w tym klimacie, obstawiam, że padnie kolejny rekord kasowy dzięki produkcji opartej na komiksie. Do tego dość szeroka gwiazdorska obsada, która przyciągnie do kin widzów o różnych gustach aktorskich.

Zwiastun w konwencji "pięknej masakry" prezentuje sylwetki głównych bohaterów, skazańców o szczególnych umiejętnościach, którzy będą odgrywali rolę kamikadze w misjach nie do wykonania. Gdyby coś poszło nie tak, rząd Stanów Zjednoczonych będzie miał kozła ofiarnego i nie zawaha się unicestwić najemników, którzy wymkną się spod kontroli.SUICIDE SQUAD 2016 (Legion Samobójców)
gat.: fantasy, akcja
scenariusz i reżyseria: David Ayer
premiera światowa: 3 sierpnia 2016
obsada:
Margot Robbie - Harley Quinn
Will Smith - Deadshot
Jared Leto - Joker
Joel Kinnaman - Rick Flagg
Jai Courtney - Boomerang
Cara Delevingne - Enchantress
Adewale Akinnuoye-Agbaje - Killer Croc
Viola Davis - Amanda Waller

Dodał(a): Paweł Janusz Wtorek 14.07.2015