Mody i zwody

Szczerze? Mamy swoje gusta i będziemy je lansować

rugby

STYL ŻYCIA


Na tak:
FRYZJERKI W BIKINI
Niektóre salony fryzjerskie cywilizują się i zatrudniają pracownice, które strzygą klientów półnago. Trzymajcie się ciepło, dziewczyny

Na nie:
WYSOKIE POCHODZENIE
W rubrykach towarzyskich kolorowych pism coraz więcej książąt, hrabiów i murgrabiów. Gdzieście, szlachta, byli podczas rozbiorów Polski?!

SPORT

Na tak:
RUGBY
Dyscyplina ta powinna być podstawą wychowania fizycznego. Uczy myślenia lepiej niż szachy i hartuje bardziej niż zimowe kąpiele w Bałtyku.

Na nie:
NORDIC WALKING
Obiecujemy solennie, że każdy facet poniżej 60. roku życia przyłapany przez nas na uprawianiu tego sportu, zostanie publicznie poniżony.

GADŻETY

Na tak:
GIBSON ES–335
Mija pół wieku od premiery najsłynniejszej chyba gitary świata. Prawdziwe brzmienie rocka, bluesa i jazzu to brzmienie tego „półpudła”.

Na nie:
PLECAKI
Cały kraj chodzi z tymi upiornymi worami na plecach do pracy, na uczelnie, na zakupy... Polska jeszcze nigdy nie była taka cygańska.

ROZRYWKA

Na tak:
WWW.IPLEX.PL
Strona, na której możesz obejrzeć kilkaset filmów. Za darmo i zupełnie legalnie. Pięknie, tylko kto nam teraz odda kasę za bilety kinowe i DVD?

Na nie:
WIADOMOŚCI TVP
Zamieniły się w bulwarowy serwis epatujący milionami różnych patologii. Wszystko siadło, od kiedy prezenterzy przestali chodzić.

Dodał(a): ckm Piątek 13.05.2011