Stylowe sikory

Czas na zmianę czasomierza! Letnie propozycje stylowych sikorów na plażę i na miejski lans
kozackie sikory.jpg


Marc Ecko – zegarki nie dla tradycjonalistów!


Jednym mogą wydać się tajemnicze i przykuwające uwagę, drugim po prostu dziwne, ale w końcu o to chodzi by robiły wokół siebie szum,  wyróżniały tych, którzy je noszą spośród innych. Zegarki Marc Ecko, sygnowane imieniem i nazwiskiem amerykańskiego projektanta, oferują różnorodny i unikalny wachlarz modeli z wyrazistym, krzykliwym stylem blink blink i niespodziewanymi detalami. Celem Ecko jest kreowanie mody łamiącej konwenanse przez innowację, a nie naśladownictwo i powielanie wytartych wzorów.  

Cechy charakterystyczne zegarków Marco Ecko, oprócz  niesztampowego designu i targetowania  zegarków dla ludzi otwartych na underground, to przede wszystkim stalowe koperty i bransolety,  kryształy Swarovskiego , skórzane paski ,  złocenia żółtym i różowym złotem oraz wymienne paski i bransolety . Większość zegarków to chronografy i tzw. unisex’y, po to by nie ograniczać się do stereotypów i klasycznych podziałów na to co damskie i męskie.

Przyzwoitym przykładem wyrafinowania jest model Marc Ecko E11571G1. To reprezentant złotych, analogowych modeli tej marki. Posiada mechanizm kwarcowy, stalową kopertę i szkło mineralne, a jego wodoszczelność sięga 30m.   

Z pewnością jest to model, nie dla każdego mężczyzny, ale dla tego, który nie boi się przełamywania stylów, jest otwarty na to nowe trendy i nieschematyczne rozwiązania w jego ubiorze, przyciągając tym samym uwagę tradycjonalistów z szerokiego tłumu.  Jak większość zegarków marki Ecko, ma on budzić emocje i otwierać na śmiałe doznania.

W zegarkach Marc Ecko można zobaczyć m.in. takie gwiazdy muzyki R’N’B, Rap’u i Hip-Hopu jak Flo Rida, Estelle i Kojo czy też Ice T.


Zegarki Nautica. Fala letnich kolorów

Niebawem okres, na który większość z nas czeka cały rok. W planach wakacyjnych oprócz miejsca ważne jest też to, z czym pojedziemy do celu naszych letnich wojaży. A w dobie wszechobecnych trendów i oryginalnego designu trzeba pamiętać też o tym, by nawet na łódce dryfującej na środku jeziora wyglądać modnie i mieć ze sobą gadżety, będące na topie. Marka amerykańskich zegarków Nautica wyszła naprzeciw potrzebom modnego stylu swoich klientów, wypuszczając na rynek wakacyjną kolekcję różnokolorowych czasomierzy. Zegarki oprócz całej palety najmodniejszych w tym sezonie kolorów, cechują się wyjątkową odpornością, solidnością wykonania i sportową naturą.

Wakacyjna kolekcja zegarków to aż siedem linii różnych modeli. Taki asortyment pozwala na dobór zegarka na każdą okazję, a nawet na jego wybór w zależności od miejsca i charakteru podróży.

Zegarkiem polecanym dla pasjonatów nurkowania jest model BFD NMX 650 (N18633G), posiadający zakręcaną koronkę, która gwarantuje wodoszczelność do 200M. Oprócz tego, podobnie jak większość pozostałych zegarków tej marki, model ten posiada kopertę ze stali szlachetnej, obrotowy pierścień, mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i gumowy pasek, doskonale sprawdzający się podczas wszelkiego rodzaju aktywności.   

Ciekawym rozwiązaniem jest też multifunkcja, zastosowana w modelu BFD 100 MULTI (A16616G), który posiada kopertę o średnicy 46mm.

Dla pasjonatów chronografów Nautica stworzyła BFD NSR08  (N17584G) z dwukolorowym pierścieniem, a dla miłośników dużych czasomierzy model BFD 100 MULTI  (A15579G) z kopertą ze stali szlachetnej o średnicy 50mm.

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale dla tych, którzy pilnują swojego kalendarza polecamy model  BFD 100 DATE (nr N14605G), posiadający wyraźny datownik na dole tarczy.

Warto też wspomnieć o modelu, który ma szeroką paletę barwnych pasków, bo aż w siedmiu kolorach, a jednocześnie jest najtańszym z wszystkich powyższych. Mowa o linii NSR 100, którą stworzono z myślą o osobach wyjątkowo wymagających pod względem kolorowych dodatków.      

Przeglądając całą letnią kolekcję marki Nautica, nie sposób nie podsumować jej jednym, najprostszym stwierdzeniem – do wyboru, do koloru.

Oficjalnym dystrybutorem zegarków Nautica i Marc Ecko w Polsce jest firma Zibi S.A.

Dodał(a): ckm.pl Czwartek 26.07.2012