Studenci z Politechniki Warszawskiej stworzyli automat do kebabów

Jeśli tego pomysłu nie można nazwać przebłyskiem geniuszu, to już nie wiemy, co by było można. Studenci z dwóch kół naukowych Politechniki Warszawskiej stworzyli bowiem automat do wydawania gorących i soczystych kebabów.
23754654_1806285739382104_577653245993970467_n.jpg

Zapamiętajcie ten dzień, bo najprawdopodobniej jesteście właśnie świadkami prawdziwie wiekopomnej chwili, w której historia przystaje na moment i zwraca swoje oblicze w innym kierunku. Naszym zdaniem to może być nawet ważniejsze wydarzenie niż wynalezienie sześciopaku piwa i bankomatu do pizzy, a wszystko dlatego, że za tym pomysłem stoją polscy studenci.

Konkretnie byli to żacy z Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, którzy, zmęczeni brakiem bufetu w ich wydziałowym budynku, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. I tak powstał pomysł stworzenia automatu z ukochanym studenckim żarciem – kebabem

Członkowie dwóch kół naukowych wspomnianego wydziału złączyli więc siły we wspólnym wysiłku na rzecz poprawy życia całej studenckiej braci i przez dwa lata pracowali w pocie czoła nad realizacją swojego błyskotliwego projektu.

Udało się. Automat o wdzięcznej nazwie Kebs&Go stanął w drugiej połowie listopada w budynku stołecznej polibudy i cieszy studentów smacznymi, świeżutkimi i gorącymi kebabami. I nie myślcie sobie, że te kebsy są kiepskiej jakości. Maszyna jest bowiem daleko bardziej zaawansowana niż wszystkie automaty z batonami i napojami.

Każdego dnia kanapki przygotowywane są rano przez jedną z warszawskich restauracji i dostarczane do chłodzonego zasobnika w automacie, z którego są później pobierane, podgrzewane na profesjonalnym grillu i wydawane wygłodniałemu studentowi w okienku automatu.

Nic więc dziwnego, że gdy tylko maszyna stanęła na wydziale, wszyscy studenci rzucili się na nią jakby nigdy w życiu nie jedli kebabu. A skoro maszyna odniosła taki sukces, to twórcy planują już rozszerzenie swojej działalności. My dodatkowo postulujemy, by poświęcono im kilka linijek w przyszłych wydaniach podręczników od historii.  

ZOBACZ TEŻ SEKSOWNĄ STUDENTKĘ:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. facebook.com/kebsandgo/ Wtorek 21.11.2017