StreetPong - koniec nudnych przejść

Stoisz na przejściu dla pieszych, sprawdzasz światło, przygotowujesz się do zmiany na zielone, zależy Ci na tym żeby ruszyć z jak najmniejszym opóźnieniem i jako pierwszy, przed wszystkimi... A Niemcy się wtedy relaksują grając w Ponga na przycisku odpowiedzialnym za światła.
streetpong

Zasada jest prosta – czekając na to, by móc legalnie przejść na drugą stronę, podchodzisz do żółtej puszki na sygnalizatorze i na dotykowym panelu `chwytasz` swoją paletkę. Teraz czekasz aż ktoś po drugiej stronie przejścia zrobi to samo. Jeśli znajdzie się śmiałek, zaczynacie wirtualną walkę.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Mecz kończy się w momencie kiedy słupek symbolizujący czerwone światło zejdzie na sam dół i zniknie. Wtedy możesz śmiało przejść i po drodze przybić piątkę przeciwnikowi. Jeśli trafi się przeciwniczka, możesz tę potyczkę potraktować jako grę...wstępną i zaproponować dogrywkę w bardziej komfortowych warunkach. Jeśli jesteś maniakiem gamingowym, poczekaj po drugiej stronie aż zielone światło zniknie i rozpocznij rundę drugą. Wiedz jednak, że będzie nam za Ciebie wstyd i przegrywasz u nas walkowerem.

Dodał(a): carlo Wtorek 04.02.2014