Strachu z Pitbulla został youtuberem

Tomasz Oświeciński czyli kultowy Strachu z filmów Patryka Vegi, założył na YouTube własny kanał! Na razie nie ma na nim nic o zajebistych gołębiach, ale to zapewne tylko kwestia czasu...

oswiecinski-ckm-jutuber.jpg

Tomasza Oświecińskiego chyba nie musimy przedstawać. Były ochroniarz, trener, uwielbiany Strachu z „Pitbulla”, szanowany Andrzejek z „M jak miłość”, no i bohater aktualnego numeru CKM (w wywiadzie dla nas ujawnia, że m.in. ochraniał kiedyś włoskiego mafioza...).

A teraz Tomasz Oświeciński jest też vlogerem. Założył na YouTube własny kanał o nazwie NoToMasz! na którym opublikował na razie dwa odcinki.

Opowiada w nich anegdoty m.in. z castingu, podczas którego pierwszy raz spotkał Patryka Vegę i jaką rolę zagra w nowym filmie Vegi pt. „Botoks” - czyli w sumie mówi to samo, co w wywiadzie dla CKM. Tylko u nas jest takich ciekawostek więcej :)

Jak się dowiedzieliśmy, Strachu chce wrzucać na swój kanał jeden filmik tygodniowo, na którym będzie mówić o swojej pracy, pomysłach i wszystkim, co mu przyjdzie do głowy.

Więc możecie NoToMasz! obserwować na YouTube – a długi wywiad Tomasza Oświecińskiego dla CKM warto przeczytać w całości już teraz:

05_ckm_2017-617.jpg

Kup CKM przez internet: czy zamówisz jeden numer czy prenumeratę – wysyłka gratis (i kultowa książka w prezencie)! Kliknij tutaj.


Dodał(a): Mateusz Zieliński Środa 26.04.2017