Stalker znalazł adres po odbiciu w oczach ofiary

W oczach kobiety można zobaczyć naprawdę wiele. Doskonale wie o tym stalker, który po obrazie odbijającym się w oczach idolki precyzyjnie zlokalizował jej mieszkanie.
iStock-523260013.jpg

Japońska gwiazda Ena Matsouka jak co dzień wrzuciła zdjęcie na jeden z portali społecznościowych. Nie mogła przypuszczać, że w jej pięknych wielkich oczach obserwatorzy zobaczą więcej, niż mogłaby sobie życzyć. Na ten moment czekał 26-letni Hibiki Sato, który od dłuższego czasu miał obsesję na punkcie młodej piosenkarki.

Matsouka zapewne posługuje się doskonałym telefonem, ponieważ wykonana w pomieszczeniu fotografia była tak wysokiej jakości, że w oczach 21-letniej Japonki odbijał się widok ulicy.

Oprócz zwykłych budynków natarczywy wielbiciel zauważył przystanek autobusowy, którego nazwa pomogła mu dokładnie określić adres apartamentu swojej idolki. Dzięki obserwacji kąta padania światła, mężczyźnie udało się nawet trafnie wywnioskować piętro, na którym mieszka jego ofiara.

Normalny facet dysponujący takimi danymi ewentualnie wysłałby kobiecie kwiaty, ale Sato zdecydowanie do nich nie należy. Zaczaił się na obiekt swoich westchnień, zasłonił jej usta i zaciągnął w ciemny zaułek. Po szarpaninie kobiecie udało się wyswobodzić.

Dwa tygodnie po ataku Hibiki Sato został aresztowany. W czasie przesłuchania wyznał, że wszystko to zrobił z miłości do piosenkarki. O jego losie zadecyduje sąd. W Japonii obowiązuje nowe prawo, które umożliwia ściganie stalkerów z urzędu, a nie tylko na wniosek poszkodowanego. Zostało ono wprowadzone po brutalnej napaści na inną gwiazdę j-popu, która została zaatakowana przez swojego fanatycznego wielbiciela. 


ZOBACZ TAKŻE: UDAWALI GRZYBIARZY, ZBIERALI MARIHUANĘ 


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Czwartek 10.10.2019