Polska gola!

Polscy piłkarze grają jak nigdy, ale przegrywają jak zawsze. To jednak nie ma znaczenia. Dlaczego? Bo prawdziwego kibica poznaje się w biedzie!

stadion1. NIE IDŹ SAM NA STADION
Mecz piłkarski to wielkie sportowe święto, a nie dancing dla samotnych serc. Na stadion przychodź z kumplami, najlepiej co najmniej dwoma, żeby nikt nie uznał, że umówiłeś się na gejowską randkę. Nigdy nie zabieraj na mecz mamusi! Wyjątek stanowi sytuacja, w której jest ona oddaną fanką twej ulubionej drużyny, a bogato zdobiony klubowy herb wytatuowała sobie na czole.

2. KIBICUJ DO KOŃCA
Mogłeś kibicować siatkarzom, szczypiornistom albo żużlowcom. Wybrałeś jednak dyscyplinę, w której Polacy od lat pracują na zaszczytny tytuł sportowego pośmiewiska, gdzie wyczynem jest zmasakrowanie drużyny z San Marino. Jako mężczyzna musisz być konsekwentny. Dlatego nie wypada, żebyś opuszczał stadion przed gwizdkiem końcowym. Siedź więc, płacz i patrz na kiksy jak inni kibice.

3. WSKAŻ WINNEGO
Nawet święty człowiek nie wytrzyma dziewięćdziesięciu minut futbolu w wykonaniu polskich piłkarzy. By umilić sobie czas na trybunach, znajdź jakąś rozrywkę. Możesz śmiać się z boiskowej gracji zawodników drużyny przeciwnej, wyśmiewać fryzurę sędziego liniowego albo szydzić z mało inteligentnych przyśpiewek kibiców rywali. Pamiętaj jednak, by wyżywać się bez wulgaryzmów.

4. ZADBAJ O STRÓJ
Większość kibiców nosi identyczne szaliki w barwach klubu. Nuda! Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, musisz zabłysnąć. Na mecze przychodź w pełnym rynsztunku piłkarza – w spodenkach, koszulce, getrach i korkach, jakie noszą piłkarze twojej drużyny. Jeżeli gustujesz w stylowych dodatkach, możesz dorzucić rękawice bramkarskie oraz sędziowski gwizdek.

Sonda

Kibicujesz Polakom?


5. ZDZIERAJ GARDŁO
Przesiadywanie na trybunach z zeszytem krzyżówek panoramicznych w dłoni to marny pomysł. Zagrzewaj swoich do boju! Najlepszy efekt osiągniesz, śpiewając z zaangażowaniem klubowe piosenki. Dla zwiększenia efektu artystycznego możesz zabrać na stadion gitarę akustyczną, czynele lub akordeon.

6. NIE JEDZ W CZASIE MECZU!
Jeśli marzysz o tym, by w sobotnie popołudnie napełnić żołądek, to co do cholery robisz na stadionie? Powinieneś być u cioci na obiedzie. W czasie meczu powstrzymaj się od pałaszowania naczosów i innych smakołyków. Z pełną buzią gorzej się gwiżdże.


Dodał(a): ACH Poniedziałek 21.11.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (15)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MirekRonin (2011-11-28 00:33:52)
Dziwi mnie, że nikt nie pisze o jak to określił Jan Tomaszewski, 'Farbowanych lisach'. Nie, żebym krytykował trenera Smudę, wręcz przeciwnie. Jeżeli widzi coś w tych graczach to ok. Zgłoś naruszenie
Bastardo4ever (2011-11-27 15:46:20)
A ja mam nadzieję że wyjdziemy z grupy na Euro 2012 :) Szczerze w to wierzę a sam Orzeł doda nam pewności !!! Nie będą grali dla PZPN tylko dla Polski !!! Zgłoś naruszenie
MirekRonin (2011-11-25 23:13:42)
Fajnie jak wygrywają i fajnie jak przegrywają, ale nudzi mnie już ciągłe patrzenie na tą farsę. Wybacz Pojechany, ale takie jest moje zdanie. Możesz się z nim zgadzać lub też nie, ale nie zarzucaj mi 'antypolskości'. Skoro nie pracowałem przy tworzeniu nowej płyty głównej do PC to też nie mam prawa oceniać czy jest dobra czy zła?
Mimo wszystko życzę im jak najlepiej :). Zgłoś naruszenie
pojechany (2011-11-25 22:31:26)
Orzeł w koronie to symbol, który nosi się z dumą. Ta duma została okupiona morzem krwi, więc darujcie sobie dyskusje o "orzełku". ok? Zgłoś naruszenie
pisuar (2011-11-25 10:02:41)
Orzeł to nie magik a tradycja o której nie można zapominać Zgłoś naruszenie
pojechany (2011-11-24 18:59:50)
fajnie jak wygrywają. ale też fajnie ich zobaczyć walczących. nie jestem krytykiem sportowym i nie daję rad jak ktoś szybko ma biegać, samemu siedząc w fotelu. kibicuje, bo kocham rywalizację, a kibicuje naszym ,bo kocham ten kraj :) Zgłoś naruszenie
MirekRonin (2011-11-24 15:47:21)
Orzełek to nie jest magik i goli z kapelusza nie wyciąga :). Zgłoś naruszenie
graba (2011-11-24 15:10:44)
Orzełek wraca. Bo cóż to by była za kadra bez godła Zgłoś naruszenie
MirekRonin (2011-11-24 00:23:17)
Wątpię w to, panowie. Zgłoś naruszenie
Gordon29 (2011-11-23 22:23:40)
zobaczymy czy orzełek uskrzydli nasza reprezentacje Zgłoś naruszenie
Komentarze (15)