Sprawdź jak gra Twoja twarz

Ta aplikacja przekłada rysy Twojej twarzy na linię melodyczną. Wgrywasz lub robisz nowe zdjęcie i otrzymujesz kawałek, który definiuje Ciebie. A przynajmniej tak twierdzą twórcy appki.
jak-brzmi-twarz-otw.jpg

To nie jest zapowiedź kolejnego programu, w którym upadłe gwiazdy robią z siebie kretynów, żeby tylko przypomnieć o swoim istnieniu. Teraz Ty możesz sprawdzić czy melodia definiująca Twoją facjatę brzmi znajomo. Po analizie lica otrzymujesz coś w rodzaju swojego hymnu albo rysu muzycznego Twojej fizyczności. Nie bój się, aplikacja nie wypluje Ci żadnego z „hitów” Popka.

Wrzuć swoje zdjęcie do aplikacji lub zrób nowe za pomocą kamery w komputerze, wycentruj wskaźniki twarzy i poddaj się analizie. Oprogramowanie analizuje Twój uśmiech, układ twarzy, kolor skóry, oświetlenie po czym otrzymujesz kompilację wcześniej przygotowanych sampli oraz psychodeliczną wizualizację, która tuninguje Twoją twarz.

Na koniec możesz podzielić się swoją analizą na Facebooku albo Twitterze. Oczywiście czekamy na Wasze „hymny”, do których linki dostajecie na końcu całego procesu.

KLIKNIJ W OBRAZEK, BY DOKONAĆ ANALIZY:
jak-brzmi-twarz.jpg

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 31.03.2016