Sniper Elite V2 - Edycja Game of the Year

Nadszedł najbardziej odpowiedni moment na zakup tej najlepszej strzelanki, w której wcielasz się w strzelca wyborowego
sniper elite v2 cena

Jeśli jeszcze nie grałeś w Sniper Elite V2, to koniecznie musisz zaopatrzyć się w ostatnie, najpełniejsze wydanie tej piekielnie dobrej gry. W wydaniu Sniper Elite V2: Game of the Year, dostajesz, prócz podstawowej wersji, wszystkie wypuszczone do tej pory dodatki, a są to:
- dodatkowe misje: ta, w której `dostąpisz zaszczytu zabójstwa` Hitlera oraz z dwóch nowych miejsc - Neudorf i Saint Pierre,
- 10 nowych rodzajów broni, które znacznie ułatwią i uatrakcyjnią wykonanie nowych zadań,
- 4 dodatkowe tryby rozgrywki w multiplayerze i 6 nowych map do rozgrywek sieciowych.
To podnosi znacznie walory tej najlepszej gry snajperskiej, jaką raczą nas producenci shooterów taktycznych.



Przypomnijmy, że w Sniper Elite V2 wcielasz się w alianckiego snajpera Karla Fairburne`a, który w ostatnich dniach II Wojny Światowej zostaje zrzucony w piekło walki o Berlin między nazistami, a komunistami. Na tyłach wroga masz narobić tyle zamieszania ile dasz radę, a także `ściągnąć` najważniejszych oficerów niemieckich. Jednak nie musisz ganiać przez mapy strzelając do wszystkiego, co się rusza. Możesz przyczaić się, zająć odpowiednią pozycję, wziąć pod uwagę wiatr i grawitację, przymierzyć, wstrzymać oddech i oddać celny strzał.



I tu zaczyna się najlepsza zabawa – musisz zdecydować w co strzelisz: możesz oddać profesorski headshot, a w zamian „Bullet Cam” pokaże ci tor lotu pocisku od momentu wyjścia z lufy do poharatania kości i zmasakrowania narządów wewnętrznych wroga; inną opcją jest ranienie przeciwnika – to może spowodować, że jego koledzy przyjdą mu z pomocą, a ty nabijesz sobie licznik obalonych nazistów; ciekawym rozwiązaniem jest spowodowanie wybuchu – np. strzałem w granat przytroczony do pasa żołnierza albo celnym trafieniem w zbiornik paliwa przejeżdżającego pojazdu.



W Sniper Elite V2 musisz wykazać się zaplanowanym wcześniej myśleniem taktycznym. Czasem zajęta pozycja nie jest już najlepszą jeśli zmienią się warunki lub układ sił. Nie siedzisz na dachu w oczekiwaniu na jeden złoty strzał, który przesądzi o losach wojny. No chyba, że jest to misja z zabójstwem Hitlera. Często musisz zastawiać pułapki na swoich wrogów, które unicestwią paru z nich, ale i odwrócą uwagę Niemców od twoich prawdziwych zamiarów - zaminować możesz zarówno drzwi, jak i ciała martwych przeciwników.



Gra jest ciekawą opcją zarówno dla osób, które lubią eliminować wrogów z ukrycia, jak i wypuszczać kule z lufy jedna za drugą – czasem musisz wykazać się sporym refleksem. To idealny czas na zapoznanie się z tym shooterem. Ceny gry już zdążyły spaść z premierowego poziomu, masz już dostęp do wszystkich możliwych dodatków i poprawek, możesz również przygotować się na nadejście Sniper Elite V3, którego premiera nastąpi w 2014 roku.

Platformy: PC, PS3, XBOX
Gry szukaj na www.sniperelitev2.techland.pl.


Dodał(a): gianni Wtorek 14.05.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
vojak_2 (2013-05-15 15:20:27)
Seria jak seria, wcześniej było tylko Sniper Elite.

Ach te parę lat na multi i ta łacina.... Zgłoś naruszenie
slidersy (2013-05-15 07:51:18)
Uwielbiam tą grę - całą serię jest wystrzałowa. Polecam. Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)