Smartfon wyborowy

W dzisiejszych niespokojnych czasach wiele problemów może rozwiązać tylko snajper
przyczajony snajper


PRO SHOOTER: SNIPER

Bez nazwy 1.jpg Oczywiście prawdziwi snajperzy na widok tej apki turlają się ze śmiechu, ale jeśli szukasz na smartfonie czegoś zbliżonego do realnego strzelania wyborowego, to właśnie jest ta gierka. Nim naciśniesz spust musisz wziąć pod uwagę nawet własny puls, co przy mierzeniu do odległego poruszającego się celu winduje poziom trudności w okolice Marsa.

SNIPER SHOOTER
Bez nazwy 2.jpg
Zastrzel Psy tańczącego „Gangnam Style”, uratuj prezydenta Kennedy'ego oraz Johna Lennona i nie tylko! Mnóstwo krótkich śmiesznych scenariuszy, komiksowa grafika, ciekawe celowanie (musisz poruszać całą komórką), ale i całkiem wysoki poziom trudności – jeśli „Sniper Shooter” nie jest najlepszą snajperską apką ever, to my nie wiemy co to jest.

CONTRACT KILLER 2
Bez nazwy 3.jpg Ta gierka spodoba się smartfonowym strzelcom wyborowym tylko połowicznie. Jedynie część zabójczych misji wykonujesz bowiem leżąc w zacisznym miejscu z lunetą przy oku – w pozostałych zbliżasz się do celu na odległość  (dosłownie) pięści. Graj tylko wtedy, jeśli oprócz związków na odległość  cenisz też bezpośredni kontakt z ludźmi!

ISNIPE: ZOMBIES Bez nazwy 4.jpg
Udana odmiana gierki „Green Force: Zombies”. Tutaj, zamiast biegać po ulicach miasta opanowanego przez nazistów - zombi, skupiasz się na spokojnym odstrzeliwaniu ich z poziomu dachu. Co jest bezpieczne tylko do momentu, gdy faszystowskie umarlaki przerwą barierę ochronną... Uwaga: apka jest na razie dostępna w fazie beta – ale i tak jatka jest konkretna.

SNIPER VS SNIPER: ONLINE
Bez nazwy 5.jpg Po co masz strzelać do cyfrowych pikseli, skoro możesz strzelać do prawdziwych ludzi? Spokojnie, nie bawimy się w Ukrainę. „Sniper vs Sniper” umożliwia ci pojedynki na odległość z prawdziwymi graczami na ekranie smartfona  albo tabletu. To ostro zwiększa poziom adrenaliny – choć zmniejsza twoje zasoby wolnego czasu...

DEER HUNTER 2014
Bez nazwy 6.jpg
Kochasz ludzi i w życiu nie wycelowałbyś do drugiego człowieka nawet wirtualnej broni? Nie ma problemu: w tej epickiej aplikacji odstrzeliwujesz mózgi, serca i inne narządy ponad 100 gatunkom dzikich zwierząt. Świetna grafika, realistyczne efekty, wspaniałe okoliczności przyrody – idealna gierka nie tylko dla humanistów, ale i ekologów.Artykuł pochodzi z miesięcznika CKM/4/2014

Dodał(a): CKM Czwartek 15.05.2014